Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLMateusz GamrotRobert Ruchała ocenia szanse Gamrota w walce z Ferreirą na UFC. Jest pewny co do jednego!

Robert Ruchała ocenia szanse Gamrota w walce z Ferreirą na UFC. Jest pewny co do jednego!

Nowa wschodząca gwiazda Federacji KSW Robert Ruchałą ocenia szanse Mateusza Gamrota, który w najbliższej walce zmierzy się z Diego Ferreirą na najbliższej gali UFC w Las Vegas. Starcie Polaka z Brazylijczykiem odbędzie się w sobotę 18 grudnia i może być dla “Gamera” przepustką do czołowej piętnastki wagi lekkiej UFC.

Robert Ruchała ocenia szanse Gamrota

Ruchała w rozmowie z portalem InTheCage.pl podczas MMA Weekend w Krakowie został zapytany o zbliżającą się walkę “Gamera”.

A jako zawodnik, który miał okazję trenować i czerpać z doświadczenia Gamrota na gościnnych zajęciach w Czerwonym Smoku w Poznaniu, jest przekonany co do jednego. Do pełnej dominacji Mateusza Gamrota w nadchodzącej walce!

Robert Ruchała ocenia szanse Gamrota w walce z Ferreirą na UFC. Jest pewny co do jednego!

“Myślę, że to będzie konkretny pojazd! Jestem przekonany na milion procent. Mateusz jest tak zdeterminowanym zawodnikiem, tak ambitnym, tak dającym z siebie wszystko, że nie widzę innej opcji. Jego baza zapaśnicza jest na bardzo wysokim poziomie, ma ogromne pojęcie o tym wszystkim i to, że mogę czerpać od niego wiedzę, to coś nieprawdopodobnego. Jak sobie pomyślę, że taki młody Robercik będzie mógł trenować kiedyś z takimi kotami, to jest to dla mnie coś nie do pojęcia. Nie mogłem sobie czegoś takiego wyobrazić. A teraz to jest fakt i ja sam idę cały czas do przodu.”

Zobacz także:

Cage Warriors 132: Bracia Figlak ponownie wygrywają! Walka o pas coraz bliżej?

O braciach Figlak jest coraz głośniej na wyspach! Mike i Mateusz ponownie wystąpi na jednej gali Cage Warriors. Podczas 132 edycji czekały ich niemałe wyzwania. Bracia Figlak odnotowali ważne zwycięstwa i mają nadzieję, że już niebawem powalczą o pas.

Bonusy po UFC 269. Sensacyjna mistrzyni wśród nagrodzonej ósemki! [WIDEO]

Dana White okazał się niezwykle hojny. Po gali UFC 269 w Las Vegas przyznano bowiem bonusy aż dla ośmiorga zawodników.

Marek Samociuk przed KSW 65: Nie przeszkadza mi też to, że nie jestem stawiany w roli faworyta

Podczas gali KSW 65 po raz drugi do okrągłej klatki wejdzie Marek Samociuk, który w pierwszym boju dla KSW pokonał Izu Ugonoha.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis