MMA PLNajnowszeREVOLTAPięściarz kontra włodarz czołowej polskiej organizacji MMA na gali REVOLTA

Pięściarz kontra włodarz czołowej polskiej organizacji MMA na gali REVOLTA

Na gali REVOLTA, która odbędzie się 8 stycznia w Tczewie dojdzie do bardzo ciekawie zapowiadającego się pojedynku! W oktagonie staną naprzeciwko siebie pięściarz oraz włodarz jednej z czołowych polskich federacji MMA. Mowa o Przemysławie Opalachu oraz Filipie Bątkowskim.

Pięściarz kontra włodarz

Opalach na zawodowych ringach legitymuje się bardzo przywoitym bilansem: 28-3 (23 KO), natomiast Filip Bątkowski znany jest przede wszystkim jako szef federacji Armia Fight Night, która z powodzeniem radzi sobie na polskim rynku MMA i wypromowała już wiele młodych talentów.

Jeśli chodzi o MMA, to doświadczenie jest zdecydowanie po stronie Filipa, który na swoim koncie ma już 4 zawodowe walki, z czego 3 wygrał. Występował na takich galach jak: Free Fight Federation, RWC czy DWM Fight Night. Opalach natomiast w formule MMA dotychczas stoczył jeden pojedynek: na gali MMA VIP 1 w pierwszej rundzie rozbił Konrada Cyranowskiego.

Więcej informacji na temat karty walk oraz samego wydarzenia znajdziecie na stronie organizacji REVOLTA: https://www.facebook.com/revoltafight

[informacja prasowa]

Zobacz także:

GROMDA 7: Piekielnie szybki Balboa zwalił z nóg olbrzymiego Maximusa [WIDEO]

Bartłomiej “Balboa” Domalik znokautował Dawida “Maximusa” Żółtaszka w finale trzeciego turnieju GROMDA, który odbył się podczas gali GROMDA 7. Zgarnął też 100 tysięcy złotych.

Tyson Fury atakuje Jake’a Paula: Może ssać mojego! Zaskoczeni?

Mistrz wagi ciężkiej w boksie Tyson Fury atakuje youtubera Jake’a Paula za to… jakim ten jest człowiekiem! Przypominamy, że młodszy z braci Paul miał być rywalem Tommy’ego Fury w walce bokserskiej zaplanowanej na dzien 18 grudnia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis