MMA PLArchiwumClout MMACLOUT MMA – Lexy Chaplini Sławomir Peszko ambasadorami nowej freak-fightowej organizacji

CLOUT MMA – Lexy Chaplini Sławomir Peszko ambasadorami nowej freak-fightowej organizacji

7 czerwca 2023 roku – CLOUT MMA to zupełnie nowa odsłona polskich freak-fightów! Czas napisać kolejną kartę historii internetu. Niepokonana od długiego czasu czołowa influencerka Lexy Chaplin łączy siły z byłym reprezentantem Polski, uczestnikiem mistrzostw Europy i mistrzostw świata w piłce nożnej, Sławomirem Peszką w elektryzującym projekcie. Ten duet poprowadzi nową freak-fightową organizację CLOUT MMA!

CLOUT MMA
Foto: CLOUT MMA

Lexy Chaplin współwłaścicielką organizacji CLOUT MMA

Lexy Chaplin jest czołową polską inlufencerką, która pokazała już kilkukrotnie, że znakomicie odnajduje się w klatce. Nieustępliwość i zadziorny charakter pokazywała już w oktagonie. Lexy wielokrotnie pisała historię polskiego internetu. Teraz jest gotowa zrobić to kolejny raz! Wojowniczka wyznacza szlaki, zostając pierwszą w Polsce ambasadorką freak-fightowej organizacji CLOUT MMA. GIRLS POWER? Nie tylko w oktagonie!

Dwa lata temu sport kompletnie odmienił moje życie. Dzisiaj nie wyobrażam sobie, żebym przestała trenować MMA. Gdy pojawił się pomysł, żebym została współwłaścicielką i ambasadorką CLOUT MMA od razu wiedziałam, że muszę wykorzystać tę szansę. Cieszę się, że będę mogła współtworzyć taką organizację

– mówi Lexy Chaplin.

Sławomir Peszko debiutuje we freak-fightach w CLOUT MMA!

U jej boku na galach CLOUT MMA zasiądzie były reprezentant Polski Sławomir Peszko. 44-krotny reprezentant Polski wybiegał na boiska na całym świecie. Zjadł zęby na grze nie tylko z Orłem na piersi, ale także w klubach z Niemiec czy Wielkiej Brytanii. „Peszkin” wchodzi do świata freakfightów z przytupem jako drugi z ambasadorów CLOUT MMA. Jedno jest pewne – BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!

Zakończenie piłkarskiej kariery było nieuniknione. Coś się skończyło, ale coś się zaczyna! Wchodzę w projekt CLOUT MMA nie na 40%, ale na 100%! Wiecie, że lubię dobrą zabawę i nie będzie nudy. Obiecuję Wam! Będzie grubo i będzie się działo

– zapowiada Sławomir Peszko.

Już niedługo odsłonimy pierwsze karty dotyczące zbliżającej się premierowego wydarzenia
CLOUT MMA 1. Organizacja przeciera szlaki innym! Pojawimy się w miejscu nieodkrytym
jeszcze przez polskie freak-fighty. Inauguracyjna gala odbędzie się jeszcze tego lata.

Kogo zobaczycie na gali CLOUT MMA 1? Śledźcie nasze media społecznościowe @CLOUTMMA,
by być na bieżąco z najnowszymi informacjami. Nie możecie tego przegapić.

[informacja prasowa]

Zobacz także:

High League wydaje oświadczenie. Wiemy co z najbliższą galą!

Organizacja High League wydała oświadczenie w związku z niedawnymi wydarzeniami. Decyzją Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji zamrożono środki finansowe organizacji. Wiadomo już co z najbliższą galą, czyli High League 7.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis