MMA PLFAME MMACezary Pazura w MMA? Aktor zabrał głos!

Cezary Pazura w MMA? Aktor zabrał głos!

Coraz częściej wspomina się o wielkich polskich gwiazdach kina w kontekście mieszanych sztuk walki. Co ciekawe o taki debiut został zapytany Cezary Pazura. 58-latek nie pozostawił żadnych złudzeń.

Pazura

Cezary pochodzący z Tomaszowa Mazowieckiego jest bez wątpienia jednym z najlepszych polskich aktorów. Dobrze pamiętamy jego rolę w filmie ”Kiler”, ”Chłopaki nie płaczą” czy ”Psy”. Warto dodać, że Pazura również postanowił założyć swój kanał YouTube, który cieszy się dużym zainteresowaniem. Popularny aktor aktualnie ma 732 tysiące subskrypcji.

Cezary Pazura nie pozostawia złudzeń!

Cezary Pazura odpowiadał na pytania widzów. 58-latek został zapytany o debiut w mieszanych sztukach walki. Jako potencjalnych rywali wymieniono Marka Kondrata, Olafa Lubaszenko oraz jego brata Radosława Pazurę.

Pazura ma świadomość, że w dzisiejszych czasach popularne są tego typu walki, ale nie pozostawia on żadnych złudzeń… Cezary zapewnia, że jego walka jest niemożliwa ze względu na problemy z kręgosłupem.

Przede wszystkim… Powiesz, że znowu opowieści z Narnii. Zobacz tu mam bliznę (wskazał na szyje), jestem po operacji kręgosłupa. Mam trzy sztuczne kręgi i blaszkę. Mnie nie wolno się bić, dlatego chodzę z pistoletem (śmiech), będzie szybciej. A tak poważnie wiesz co – lepiej nie mieć pieniędzy i żyć – niż mieć pieniądze i żeby korzystali tylko twoi spadkobiercy, więc pytanie w samo założeniu jest nie do przyjęcia. Nigdy nie przyjąłbym żadnej walki, z nikim. Ja lubię patrzeć na boks, ale wszystkie przemocowe sprawy nie pociągają mnie. Ja wiem, że teraz walczą aktorzy… Jakbym miał wyjść do ringu to najszybciej byłby Olaf, kto tam jeszcze by był? Chyba z Markiem Kondratem, bo on jest starszy. Szybciej bym sobie poradził, pierwsza runda i gość nie ma absolutnie fizycznie żadnych szans. Ja kiedyś ćwiczyłem karate, jakieś tam ruchy znam. Jestem szybki. Myślę, że on by nie wiedział nawet kiedy by spał. Spotkałem Grzegorza Skrzecza z dwa lata temu i on tak patrzy na mnie i mówi ”Czaruś Ty musisz do mnie zacząć przychodzić na boks i zacząć się uczyć dobrze boksować, bo jesteś w takim wieku, że zaczną Ci zabierać torebkę” (śmiech).        

Zobacz także:

Jake Paul po Askrenie chce walki z Diazem! Co wy na to?

Youtuber już w kwietniu zmierzy się z zawodnikiem UFC. Jake Paul już w tym momencie ma na oku następnego potencjalnego rywala

Błachowicz wyżej od McGregora! Zaskoczeni?

Mamy zmiany! Jan Błachowicz wyżej od Conora McGregora. Sami zobaczcie

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis