MMA PLClout MMA“Cesarz już pierwszym ciosem mógł sprawić arcy sensację” – Najman udowadnia, że był o krok od wygranej z Fonfarą [WIDEO]

“Cesarz już pierwszym ciosem mógł sprawić arcy sensację” – Najman udowadnia, że był o krok od wygranej z Fonfarą [WIDEO]

Marcin Najman przegrał swoją ostatnią walkę w zaledwie… 16 sekund. “El Testosteron” zwany “Cesarzem polskich freak fightów” udowadnia jednak, że był o krok od wygranej z Andrzejem Fonfarą.

Najman był o krok od wygranej z fonfarą

Starcie pięściarzy w formule MMA było walką wieczoru gali Clout MMA 1, która w minioną sobotę odbyła się na Torwarze w Warszawie. Najman przegrał to starcie w zaledwie 16 sekund, choć w pierwszych momentach walki zdołał rywala srogo postraszyć, co teraz udowadnia.

Migawki z głośnej walki Najmana z Fonfarą możecie zobaczyć dzięki uprzejmości organizacji Clout MMA, która w swoich mediach społecznościowych udostępniła fragmenty pojedynku:

Najman udowadnia, że był o krok od wygranej z Fonfarą

“El Testosteron” mimo na pozór wstydliwej porażki, znowu stara się spaść na cztery łapy. Najman udostępnił w mediach społecznościowych nagranie swojej walki z Andrzejem Fonfarą na Clout MMA 1 i udowadnia nim, że był o krok od wygranej.

Najman opublikował na Instagramie poniższy wpis oraz napisał słowa skierowane do krytyków:

“Barbarzyńcy mogą sobie pieprzyć bzdury do woli, ale nic nie zmieni tego, że Cesarz już pierwszym ciosem mógł sprawić arcy sensacje, to był porządny cep po którym Andrzej z klinczował i na nieco miękkich nogach wrócił do gry. Nie ujmuje Andrzejowi Fonfarze w niczym, świetnie obronił obalenie i dokończył robotę w parterze. To wieki Mistrz.” – napisał na Instagramie Marcin Najman.

Jesteśmy natomiast ciekawi Waszego zdania na temat tej walki Najmana z Fonfarą. Czy wg Was “Ojciec Chrzestny polskich freak fightów” faktycznie był o krok od sprawienia mega sensacji na gali Clout MMA 1?

I jeśli tak, to czy obejrzelibyście chętnie rewanż tej walki czy raczej widzicie legendę freak fightó w zupełnie innym zestawieniu? Jeśli tak, to w jakim?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis