MMA PLClout MMABorek zdradził kolejnego dużego sportowca w Clout MMA? Jest odpowiedź zawodnika!

Borek zdradził kolejnego dużego sportowca w Clout MMA? Jest odpowiedź zawodnika!

To będzie kolejny duży sportowiec, który spróbuje swoich sił w mieszanych sztukach walki? Tego nie można wykluczyć! Uznany dziennikarz Mateusz Borek w programie ”Moc Futbolu” na Kanale Sportowym wyjawił kto niedługo może być nowym nabytkiem freakowej organizacji Clout MMA. Co ciekawe te słowa skomentował już wspomniany sportowiec.

Borek

Pierwsza edycja Clout MMA odbyła się w sobotę w Warszawie. W rozpisce pojawiło się aż trzynaście pojedynków. Nie obyło się również bez kontrowersji, bowiem pojawiły się ogromne problemy z PPV.

Organizacja Clout MMA wydała w tej sprawie oświadczenie i zdradziła co będzie rekompensatą w tej sytuacji.

Drodzy widzowie. Gala Clout MMA 1, która odbyła się w sobotni wieczór na warszawskim Torwarze, była pasjonującym i emocjonującym wydarzeniem. Dziękujemy za Wasze wsparcie w ostatnich miesiącach. Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić Wam rozrywkę na jak najwyższym poziomie. Jesteśmy jednak świadomi, że wielu naszych widzów, którzy zakupili transmisję PPV w serwisie CLOUTMMA.tv, doświadczyli problemy z dostępem do niej. Sytuacja ta była spowodowana niespotykaną skalą ataków hakerskich, które zostały skierowane przeciwko naszej organizacji. Jest nam z tego powodu niezmiernie przykro, ponieważ zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby zwalczyć ten problem. Mamy świadomość, że nasi fani mają prawo oczekiwać najwyższej jakości transmisji. Informujemy, że współpracujemy z naszym dostawcą technologii oraz organami ścigania, aby jak najszybciej rozwiązać zaistniały problem. Naszym głównym celem jest indywidualne rozpatrzenie wszystkich reklamacji. Osoby, które doświadczyły problemy w sobotni wieczór, prosimy o kontakt z wykorzystaniem formularza kontaktowego w serwisie CLOUTMMA.tv. Jednocześnie zapewniamy, że w ramach rekompensaty materiał archiwalny z CLOUTMMA.tv będzie dostępny przez wydłużony czas – przez najbliższe 10 dni.

W main evencie wystąpił Marcin Najman. ”El Testosteron” stanął przed dużym wyzwaniem, bo jego rywalem był były pretendent do mistrzostwa świata w boksie. Andrzej Fonfara udanie zadebiutował w MMA i w freakowej organizacji. Fonfara w 16 sekund zdemolował częstochowianina.

To będzie nowy nabytek Clout MMA?

Mateusz Borek w programie ”Moc Futbolu” na Kanale Sportowy wyjawił, że organizacja Clout MMA niebawem może mieć w swoich szeregach kolejnego dużego sportowca. Kto nim miałby być? Mowa o Jerzym Janowiczu.

32-latek to polski tenisista i pierwszy polski półfinalista turnieju wielkoszlemowego w grze pojedynczej – Wimbledon w 2013 roku. Janowicz na swoim koncie posiada mnóstwo sukcesów jak – finalista wielkoszlemowych turniejów juniorskich US Open 2007 i French Open 2008, zdobywca Pucharu Hopmana 2015, reprezentant Polski w Pucharze Davisa.

Co ciekawe Jerzy Janowicz na doniesienia Mateusza Borka odpowiedział w rozmowie z Sport.pl.

Na razie to muszą na mnie kredyt wziąć. Nic nie potwierdzam i nie rozmawiam na ten temat – powiedział Janowicz.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis