Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLCage WarriorsCage Warriors 132: Bracia Figlak ponownie wygrywają! Walka o pas coraz bliżej?

Cage Warriors 132: Bracia Figlak ponownie wygrywają! Walka o pas coraz bliżej?

O braciach Figlak jest coraz głośniej na wyspach! Mike i Mateusz ponownie wystąpi na jednej gali Cage Warriors. Podczas 132 edycji czekały ich niemałe wyzwania. Bracia Figlak odnotowali ważne zwycięstwa i mają nadzieję, że już niebawem powalczą o pas.

Figlak
Foto: Mike Figlak instagram

W walce wieczoru tytuł w wadze koguciej obronił Dominique Wooding (9-4). Brytyjczyk potrzebował zaledwie 38-sekund, aby znokautować Carlosa Abreu (9-4).

Zobaczcie jak to wyglądało:

Bracia Figlak znów wygrywają!

To są świetne wieści! Wczoraj w Londynie odbyła się gala Cage Warriors 132, a w karcie pojawiły się dwie walki naszych reprezentantów.

Jako pierwszy w klatce zameldował się Mike Figlak (7-0). ”Mad Dog” jednogłośną decyzją sędziów pokonał Stevie Mclntoshem (7-3).

Wyżej w karcie zobaczyliśmy Mateusza Figlaka (7-1), który również pewnie na punkty pokonał bardziej doświadczonego Kenta Kauppinena (13-7). Mateusz jedynej przegranej doznał w starciu z Ianem Garrym, który obecnie jest w UFC!

Zobacz także:

Najman w kolejnej walce zmierzy się z 60-letnim Miśkiem z Nadarzyna! Do tej walki chce mieć “kaloryfer”! Co wy na to?

To już oficjalna wiadomość! Marcin Najman w kolejnej walce na gali MMA VIP zmierzy się z 60-letnim Miśkiem z Nadarzyna. Starcie to będzie walką wieczoru jednej z najbliższych gal organizacji, której szefuje “El Testosteron”.

GROMDA 7: ”Hunter” mógł liczyć na duże wsparcie kibiców! Jest nagranie! Widzieliście?

Daniel “Hunter” Więcławski od samego początku mógł liczyć na mocne wsparcie kibiców. W sieci pojawiło się nagranie dopingu kibiców – trzeba przyznać, że robi wrażenie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis