MMA PLMarcin NajmanNajman w kolejnej walce zmierzy się z 60-letnim Miśkiem z Nadarzyna! Do tej walki chce mieć “kaloryfer”!

Najman w kolejnej walce zmierzy się z 60-letnim Miśkiem z Nadarzyna! Do tej walki chce mieć “kaloryfer”!

To już oficjalna wiadomość! Marcin Najman w kolejnej walce na gali MMA VIP zmierzy się z 60-letnim Miśkiem z Nadarzyna. Starcie to będzie walką wieczoru jednej z najbliższych gal organizacji, której szefuje “El Testosteron”.

najman

O pojedynku Najman vs Misiek z Nadarzyna głośno było już jakiś czas temu, ale dopiero w rozmowie z Hubertem Mściwujewskim z portalu MMA Bądź na bieżąco, obaj panowie potwierdzili podpisanie kontraktów na tę walkę.

Najman w kolejnej walce zmierzy się z 60-letnim Miśkiem z Nadarzyna! Do tej walki chce mieć “kaloryfer”!

Najman zapowiedział nawet, że do tej konfrontacji postara się tak przygotować, by zrobić “kaloryfer” na brzuchu. Będzie to trudne zadanie, bowiem “El Testosteron” aktualnie wygląda na człowieka z lekką nadwagą i boilerem na brzuchu.

Ale Najman to Najman i nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.

W ostatniej walce w MMA VIP, Marcin Najman pokonał przed czasem Ryśka Szczenę, czyli bohatera show Chłopaki do wzięcia. Teraz zmierzy się ze znaną w latach ’90 postacią ze świata ponad prawem.

Misiek z Nadarzyna na gali MMA VIP zadebiutuje w walce na zasadach MMA. Jak widać, debiutować w mieszanych sztukach walki można w każdym wieku, nawet mając na karku 60.

Zobacz także:

GROMDA 7: Piekielnie szybki Balboa zwalił z nóg olbrzymiego Maximusa [WIDEO]

Bartłomiej “Balboa” Domalik znokautował Dawida “Maximusa” Żółtaszka w finale trzeciego turnieju GROMDA, który odbył się podczas gali GROMDA 7. Zgarnął też 100 tysięcy złotych.

Tyson Fury atakuje Jake’a Paula: Może ssać mojego! Zaskoczeni?

Mistrz wagi ciężkiej w boksie Tyson Fury atakuje youtubera Jake’a Paula za to… jakim ten jest człowiekiem! Przypominamy, że młodszy z braci Paul miał być rywalem Tommy’ego Fury w walce bokserskiej zaplanowanej na dzien 18 grudnia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis