MMA PLMMAByły zawodnik MMA podejrzany o zabójstwa cywilów na Ukrainie!

Były zawodnik MMA podejrzany o zabójstwa cywilów na Ukrainie!

To jest straszne… Siergiej Kolotsei były zawodnik MMA, a teraz dowódca rosyjskiej Gwardii Narodowej jest podejrzany o zabójstwa cywilów na Ukrainie. Kolotsei miał dokonywać egzekucji w Buczy – co potwierdzili świadkowie. 

MMA

Ukraińska prokurator generalna Iryna Wenediktowa oskarżyła Kolotseia o torturowanie i mordowanie cywilów.

Prokuratorzy z Bucza ustalili, że ten właśnie wojskowy zabił 18 marca w Buczu czterech nieuzbrojonych mężczyzn. Torturował on również innego cywila 29 marca, zmuszając go do przyznania się do działalności sabotażowej przeciwko wojskom rosyjskim – napisała na facebooku Wenediktowa.

Kolotsei zabrał głos i zapewnia, że jest niewinny.

Zanim kogoś o coś oskarżysz, ustal wszystkie szczegóły, w przeciwnym razie zostaniesz oskarżony o grożenie i oczernianie cywilów z innych krajów.

To nie koniec, bowiem Iryna twierdzi, że Siergiej był odpowiedzialny za porwanie ukraińskiego cywila. Miał go uwięzić w piwnicy, gdzie doszło do torturowania karabinem i rękojeścią noża. Kolotsei miał zmuszać ofiarę do… wąchania martwego ciała człowieka. 

Kolotsei był aktywnym zawodnikiem amatorskiego i profesjonalnego MMA. Jego rekord to zero zwycięstw i dwie porażki. Siergiej miał szansę wystąpić na gali M-1 Global na Białorusi, gdzie przegrał decyzją sędziów.

‼️ Ukraiński Prokurator Generalny ogłosił, że pierwszym podejrzanym w sprawie masakry w Bukareszcie na #Ukraina jest dowódca rosyjskiej Gwardii Narodowej Serhij Kołotsei. Według doniesień, 18 marca dokonał on egzekucji 4 nieuzbrojonych mężczyzn, a następnie torturował innego cywila. Później wysłał również zrabowane towary do Uljanowska.

Siergiej Kolotsei został zidentyfikowany przez ukraińskich dziennikarzy śledczych z @Slidstvo_info. Według nich, ma on 35 lat, urodził się na Białorusi i zajmował się sztukami walki. Kolotsei został rozpoznany przez świadków w Buczy, którzy potwierdzili, że to on dokonywał egzekucji cywilów.

Zobacz także:

Co za forma! “Różal” prezentuje wyczerpujący trening na worku! [WIDEO] Widzieliście?

Jak widać Marcin “Różal” Różalski ma się w dobrej kondycji i cały czas jest w treningu! Były mistrz KSW na Instagramie opublikował filmik, na którym widać wyczerpujący trening na worku.

Don Diego ostro o zachowaniu Załęckiego na konferencji: Zachowuje się jak p*dał i frajer! Co wy na to?

Mateusz Kubiszyn w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim skomentował zachowanie Denisa Załęckiego. Doszło do kolejnej konfrontacji słownej ”Bad Boya” z Alanem Kwiecińskim. W pewnym momencie na trybunach w stronę ”Alanika” ruszył ojciec Denisa. Załęcki również szybko pojawił się na trybunach i zaatakował byłego uczestnika ”Ekipy z Warszawy”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis