MMA PLMarcin RóżalskiCo za forma! “Różal” prezentuje wyczerpujący trening na worku! [WIDEO]

Co za forma! “Różal” prezentuje wyczerpujący trening na worku! [WIDEO]

Jak widać Marcin “Różal” Różalski ma się w dobrej kondycji i cały czas jest w treningu! Były mistrz KSW na Instagramie opublikował filmik, na którym widać wyczerpujący trening na worku.

Marcin Różal Różalski na worku
Foto: Marcin Różal Różalski Instagram

Miesiąc temu informowaliśmy, że powrót “Różala” jest coraz bliżej i trwają zaawansowane rozmowy, co do powrotu na arenę walk. W jakiej organizacji miałaby się odbyć walka? Nie wiadomo, podejrzewa się jednak, że Różalski może wrócić do KSW.

W wywiadzie z MyMMA.pl Marcin Różalski powiedział, że był w biurze KSW i rozmawiał o potencjalnym pojedynku.

Prędzej, czy później to wyjdzie. Wyjdzie wtedy, kiedy wszystko będzie poukładane na tip top.

– mówił wówczas.

Marcin “Różal” Różalski w treningu! Co z KSW?

Teraz na Instagramie “Różal” podzielił się z fanami dwuminutowym filmem, na którym widać, że były mistrz KSW się nie obija.

30 wejść po 30 sek, plus obwody. Kto u Wuja Różala na gimnastykach bywał, to i owych rarytasów zażywał.

Różalski w KSW ostatni raz zawalczył w maju 2017 roku na największej w Europie gali KSW 39 na Stadionie Narodowym. Został wówczas mistrzem wagi ciężkiej, nokautując ówczesnego czempiona Fernando Rodriguesa Juniora. Od tamtej pory brak “Różala” w KSW.

Polak wystąpił później w jednej walce w formule K-1. Na gali DSF pokonał przez decyzję Petera Grahama. W 2020 r. podjął się wyzwania walki na gołe pięści z byłym mistrzem UFC Joshem Barnettem na gali Genesis. “Różal” przegrał wtedy przez niezdolność do walki.

Zobacz także:

Biuro Fundacji Cancer Fighters okradzione! Kilkadziesiąt tysięcy złotych strat!

Fundacja Cancer Fighters poinformowała na Instagramie, że biuro mieszczące się we Wrocławiu przy ul. Bałuckiego zostało okradzione, a straty wynoszą kilkadziesiąt tysięcy złotych! Ruszyła zbiórka, dzięki której fundacja będzie mogła ponownie wykupić wcześniej skradziony sprzęt.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis