MMA PLDenis ZałęckiDon Diego ostro o zachowaniu Załęckiego na konferencji: Zachowuje się jak p*dał i frajer!

Don Diego ostro o zachowaniu Załęckiego na konferencji: Zachowuje się jak p*dał i frajer!

Mateusz Kubiszyn w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim skomentował zachowanie Denisa Załęckiego. Doszło do kolejnej konfrontacji słownej ”Bad Boya” z Alanem Kwiecińskim. W pewnym momencie na trybunach w stronę ”Alanika” ruszył ojciec Denisa. Załęcki również szybko pojawił się na trybunach i zaatakował byłego uczestnika ”Ekipy z Warszawy”.

Kubiszyn

Kwieciński równie szybko zabrał głos w całej sprawie na swoim insta stories.

On mnie cały czas wyzywa w Internecie, nie reagowałem, ale przyszedłem na konferencję. Nie pozwolę, żeby ktoś taki jak on cisnął mi w taki sposób. Chyba dobrze, że zareagowałem, bo nie pozwolę, żeby ktoś taki jak on mnie obrażał. Nie chciałem w ogóle reagować. Kolejna sprawa fajnie się rzucić do teoretycznie nie to, że słabszego, ale gabarytowo mniejszego chłopaka. Tym bardziej, że byli w paru mocnych, dobrych chłopaków.

Posted by Freak Fight on Thursday, May 5, 2022

Don Diego ostro o zachowaniu Załęckiego!

Mateusz Kubiszyn zaskoczyć swoją wypowiedzią podczas rozmowy z Mateuszem Kaniowskim. ”Don Diego” skomentował zachowanie swojego przeciwnika na konferencji High League 3. Padały mocne słowa.

Do ich starcia dojdzie czwartego czerwca w Ergo Arenie. Walka ”Bad Boy” kontra ”Don Diego” została zakontraktowana w formule MMA.

Zaczęli się prawie bić. I suma summarum zaczęła się sprzeczka, Denis podszedł chyba od tyłu, Alana tam sieknął. No wiesz i kolejna afera. Myślę sobie no dzieci. Normalnie jak dziecko się zachowuje (…) Dziecinada i czysta hipokryzja. Wyzywa wszystkich od frajerów, że nie mają charakteru, są e-konfidentami i tak dalej, a zachowuje się jak – dzieciak, jak pedał, jak frajer (..) Nie w tym kontekście pedał, tylko że się zachowuje jak frajer i tyle. Kolejny raz uderzył gościa, teraz przebił samego siebie. Uderzył go 3 razy, a teraz jeszcze od tyłu. Dalej dymy z tymi kibicami. Ja się cieszę, że ten konflikt eskalował i poszedł w stronę Alana, a nie moją (..) Nie interesuje mnie jak on zareaguje na te słowa. Ja mam prawo mieć swoje zdanie, moim zdaniem zachowuje się jak frajer. Mówi o zasadach, że trzeba być sztywnym – jest zwykłym hipokrytą.          

Aktualna karta walk:
Alberto “Alberto” Simao vs Marcin Dubiel
Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika
Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa (LETHWEI)
Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
Ewa Brodnicka vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk
Łukasz “Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski
Alan ”Alan Człowieku” Godziński vs Przemysław ”Kolar” Kolarczyk
Paweł ”Scarface” Bomba vs Mateusz ”Tarzan” Leśniak

Zobacz także:

Denis Załęcki w FAME MMA? Boxdel składa propozycję, Nitro komentuje: Mówiłem, żeby brać Denisa!

Czy Denis Załęcki zawalczy w przyszłości w FAME MMA? Znany Torunianin, który przeżywa teraz rozkwit popularności póki co wystąpi na gali High League 3, gdzie zmierzy się w walce MMA ze znanym kickbokserem Mateuszem “Don Diego” Kubiszynem. Ale w przyszłości, kto wie?

“Hardkorowy Koksu” nie wytrzymał na konferencji High League 3: Daj nam głos, a nie się wpie*dalasz! Widzieliście?

Podczas ostatniej części konferencji High League 3 doszło do kolejnych dymów. Tym razem zobaczyliśmy konfrontację słowną pomiędzy Hardkorowym Koksem, a ”Roburem” i ”Albeto” z Marcinem Dubielem. W pewnym momencie na scenie pojawił się Paweł Tyburski, który już od jakiegoś czasu ma mocny konflikt z raperem. Niewykluczone, że do takiego starcia dojdzie w niedalekiej przyszłości – o czym wspomniał na konferencji Malik Montana.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis