MMA PLAdam KownackiByły rywal Adama Kownackiego zastrzelony! Pięściarz miał 44-lata!

Były rywal Adama Kownackiego zastrzelony! Pięściarz miał 44-lata!

Mamy smutną wiadomość zza oceanu. Doświadczony pięściarz Maurenzo Smith (29-13-4, 22 KO) nazywany tak zwanym journeymanem wagi ciężkiej został zastrzelony w biały dzień. Amerykanin boksował w przeszłości z naszym reprezentantem Adamem Kownackim.

Smith

Maurenzo mógł pochwalić się passą ośmiu zwycięstw z rzędu – w tym wszystkie zakończył przed czasem. Większość ostatnich walk toczył na terytorium Kolumbii. ”T. Diddy” ostatni raz w ringu zameldował się dwudziestego pierwszego stycznia, gdy odprawił z kwitkiem zawodnika publiczności Jose Eliasa Pacheco.

Do wspomnianej walki z Adamem Kownackim doszło w sierpniu 2015 roku w Brooklynie. Polak w drugiej rundzie znokautował rywala.

Maurenzo Smith zastrzelony!

Bardzo przykra wiadomość zza oceanu. 44-letni Maurenzo Smith został zastrzelony w środę rano. Do tragicznego zdarzenia doszło w restauracji w Teksasie. Bokser spotkał się z 28-letnią przyjaciółką, która stara się o rozwód ze swoim 61-letnim mężem.

W pewnym momencie w lokalu pojawił się wspomniany mąż, który oddał trzynaście strzałów w kierunku Maurenzo… Amerykanin zginął na miejscu. Kobieta nie doznała obrażeń. Mężczyzna zbiegł z miejsca zdarzenia. Policja go namierzyła. 61-latek uciekając postanowił strzelić sobie w głowę. Jego stan jest określany jako krytyczny.

Maurenzo Smith (29-13-4, 22 KO) w swojej zawodowej karierze mierzył się z takimi zawodnikami jak Shannon Briggs, Charles Martin, Chris Arreola, Joey Abell czy Vinny Maddalone.

Zobacz także:

Wiemy ile pożegnalnych walk stoczy Marcin Najman! Znamy też rywali ”El Testosterona”! Tak będzie?

Marcin Najman postanowił zabrać głos na twitterze. Wiemy ile pożegnalnych walk planuje ”El Testosteron” w 2022 roku. Częstochowianin zapewniał, że 2022 rok będzie ostatnim jeśli chodzi o jego zawodowe starty. Znamy też przeciwników Najmana.

Niesamowity wyczyn Polaka! Jako pierwszy w historii ukończył Iron Mana z 50kg ciężarem na plecach! Widzieliście?

Wojciech Sobierajski ponownie dokonał rzeczy niemożliwej! Tym razem Polak pokonał pełny dystans Iron Mana z dodatkowym 50kg ciężarem na plecach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis