MMA PLNajnowszeBoksKup dostęp do walki Fury vs. Usyk i za darmo obejrzyj sobotnią galę z udziałem Ferrariego!

Kup dostęp do walki Fury vs. Usyk i za darmo obejrzyj sobotnią galę z udziałem Ferrariego!

Platforma DAZN przygotowała specjalną promocję z okazji zbliżającej się walki pomiędzy Tysonem Furym a Ołeksandrem Usykiem.

Promocja Fury vs Usyk
Foto: DAZN

Już 18 maja w Rijadzie odbędzie się starcie o niekwestionowane mistrzostwo świata wagi ciężkiej. Tyson Fury, mistrz WBC, zmierzy się z Ołeksandrem Usykiem, championem IBF, WBA i WBO.

Kibice boksu musieli czekać ponad 25 lat, aby wreszcie doszło do walki, która wyłoni bezdyskusyjnego króla kategorii ciężkiej.

To jedno z najważniejszych sportowych wydarzeń ostatnich lat. W stolicy Arabii Saudyjskiej zostanie napisana historia.

Kup dostęp do wydarzenia „Ring of Fire” i zobacz sobotnią walkę Amadeusza!

Jeżeli macie zamiar obejrzeć walkę Fury vs. Usyk, to teraz jest idealna okazja, żeby wykupić dostęp do platformy DAZN, która przeprowadzi transmisję z tego wydarzenia.

Kupując dostęp do wydarzenia „Ring of Fire” (cena 89,99 zł), otrzymacie dodatkowo miesięczną subskrypcję DAZN, dzięki czemu będziecie mogli zobaczyć sobotnią walkę Amadeusza Roślika z Nathanielem Bustamante.

Jak skorzystać z promocji na DAZN?

1. Wejdź na stronę www.dazn.com – wystarczy kliknąć.

2. Wybierz „BUY NOW FOR PLN 89,99”.

3. Teraz musisz wybrać plan. Jeżeli w przyszłości nie masz zamiaru korzystać z DAZN, to wybierz subskrypcję za 39,99 zł (pierwszy miesiąc będzie za darmo). Pamiętaj tylko, żeby od razu anulować subskrypcję, aby uniknąć płatności w następnym miesiącu.

4. Następny krok: czyli założenie konta DAZN. Wystarczy podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail, utworzyć hasło oraz zaznaczyć zgody marketingowe.

5. Już prawie koniec! Wybierz dogodną metodę płatności i zapłać.

6. Gotowe – przez najbliższy miesiąc możesz cieszyć się sportem na najwyższym poziomie!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis