MMA PLInneNiesamowity wyczyn Polaka! Jako pierwszy w historii ukończył Iron Mana z 50kg ciężarem na plecach!

Niesamowity wyczyn Polaka! Jako pierwszy w historii ukończył Iron Mana z 50kg ciężarem na plecach!

Wojciech Sobierajski ponownie dokonał rzeczy niemożliwej! Tym razem Polak pokonał pełny dystans Iron Mana z dodatkowym 50kg ciężarem na plecach.

Niesamowity wyczyn Polaka! Jako pierwszy w historii ukończył Iron Mana z 50kg ciężarem na plecach!
Foto: Wojciech Sobierajski

Niedawno pisaliśmy, że Sobierajski w przeszłości miał okazję mierzyć się w boksie amatorskim z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim. 31-latek wówczas zwyciężył, a urywek walki udostępnił na swoim kanale YouTube.

Sobierajski na swoim koncie już w tym momencie ma mnóstwo sukcesów. Jest dziesięciokrotnym zwycięzcą Runmageddon Games, Wicemistrzem Świata w sztafecie Elite – OCR World Championship, trenerem CrossFit w Legia Fight Club, ambasadorem marki Garmin czy chociażby wielokrotnym medalistą w zawodach crossfitowych. Wojciech ma kolejne szalone pomysły i założone cele.

Sobierajski pokonał Iron Mana z dodatkowym ciężarem!

Najnowszym pobitym rekordem jest przepłynięcie/przejechanie/przebiegnięcie pełnego dystansu Iron Mana. Jest to: 4 km pływania w otwartym akwenie, 180 km jazdy na rowerze oraz 42 km biegu.

Sobierajski pokonał wspomniany dystans w czasie 27 godzin, 52 minuty i 8 sekund. Swój wyczyn krótko skomentował na Instagramie:

Jako pierwszy człowiek w historii pokonałem pełen dystans Ironman’a z dodatkowym obciążeń o wadze 50 kg.

Niedawno mieliśmy okazję rozmawiać z Wojciechem o jego dokonaniach oraz walce z “Don Kasjo”. Wywiad dostępny jest na naszym kanale YouTube:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis