MMA PLMarcin NajmanWiemy ile pożegnalnych walk stoczy Marcin Najman! Znamy też rywali ”El Testosterona”!

Wiemy ile pożegnalnych walk stoczy Marcin Najman! Znamy też rywali ”El Testosterona”!

Marcin Najman postanowił zabrać głos na twitterze. Wiemy ile pożegnalnych walk planuje ”El Testosteron” w 2022 roku. Częstochowianin zapewniał, że 2022 rok będzie ostatnim jeśli chodzi o jego zawodowe starty. Znamy też przeciwników Najmana.

Najman

Najman ostatni pojedynek stoczył na gali MMA VIP 4. W main evencie skrzyżował rękawice z Mirosławem ”Miśkiem z Nadarzyna” Dąbrowskim. W pierwszej rundzie ”El Testosteron” miał duże kłopoty. Po jednym z pierwszych ciosów Najman padł na deski. ”Misiek z Nadarzyna” nie wykorzystał okazji. W drugiej odsłonie Marcin trafił mocnym ciosem. Dąbrowski chwiał się na nogach – sędzia Piotr Michalak nie chciał ryzykować i przerwał walkę.

Tak to wyglądało:

Marcin Najman zabiera głos!

Marcin Najman na twitterze zdradził, że 2022 roku stoczy dwie pożegnalne walki. Będzie to starcie z Pawłem Jóźwiakiem oraz Jackiem Murańskim. ”El Testosteron” zamierza podtrzymać ostatnio lepszą serię i na koniec odnotować efektowne zwycięstwa. Czy się uda?

Pytacie ile jeszcze tych pożegnalnych walk…? Tak jak mówiłem w tym roku góra dwie

Jutro wszystko będzie jasne. Jóźwiak i Murański w strachu

Zobacz także:

Nie żyje 39-letni zawodnik MMA! W przeszłości walczył z Janem Błachowiczem i Marcinem Tyburą! Widzieliście?

Mamy bardzo przykrą wiadomość! Zmarł jeden z najbardziej doświadczonych zawodników MMA w Chorwacji. O nagłej śmierci Maro Peraka (26-8-1) poinformował serwis dubrovacki. 

KSW 73: Alistair Overeem pomaga w przygotowaniach Wrzoska! Tomasz Sarara komentuje! Co wy na to?

Arkadiusz Wrzosek aktualnie swoje przygotowania do debiutu w największej organizacji w naszym kraju spędza w Holandii. W przygotowaniach pogromcy Badra Hari pomaga legendarny Alistair Overeem. Już dwudziestego sierpnia na 73 edycji dojdzie do starcia z Tomaszem Sararą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis