MMA PLNajnowszeBoksWalka Diaz vs Masvidal 2 przełożona! Organizatorzy nie chcieli konkurować z UFC i boksem!

Walka Diaz vs Masvidal 2 przełożona! Organizatorzy nie chcieli konkurować z UFC i boksem!

Stało się i jest już to oficjalna wiadomość. Walka Nate Diaz vs Jorge Masvidal 2 została przełożona. Pojedynek ten pierwotnie planowano na dzień 1 czerwca w Kia Forum w Inglewood, ale zdecydowano się na jego przełożenie.

Diaz vs Masvidal 2

Powodem takiej, a nie innej decyzji organizatorów jest fakt, iż w tym samym terminie dojdzie do ważnej gali UFC oraz innych wydarzeń ze świata boksu.

Fani na starcie Diaza z Masvidalem będą musieli jeszcze poczekać.

Walka Diaz vs Masvidal 2 przełożona!

W pierwotnym terminie walki Diaza z Masvidalem odbędzie się gala UFC 302, w której kibice zobaczą starcie o mistrzowski pas wagi lekkiej między Islamem Makhachevem a Dustinem Poirierem. Na dodatek kibice sportów walki w tym terminie zoabczą także walkę Dmitriego Bivola z Malikiem Zinadem, która odbędzie się w Arabii Saudyjskiej.

Dlatego właśnie organizatorzy gali z walką Diaz vs Masvidal 2 postanowili przełożyć to wydarzenie na 6 lipca w Honda Center w Anaheim.

Pojedynek ten będzie rewanżem za starcie, do którego doszło na UFC 244 w Nowym Jorku. Wówczas lepszy okazał Masvidal, a stawką tamtego starcia był pas mistrzowski BMF.

Komu będziecie kibicować w walce Nate’a Diaza z Jorge Masvidalem tego 6 lipca?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis