MMA PLCiekawostkiByły mistrz UFC oszukał widzów? Zadeklarował się jako przeciwnik wojny na Ukrainie a… trenuje z synem Kadyrowa!

Były mistrz UFC oszukał widzów? Zadeklarował się jako przeciwnik wojny na Ukrainie a… trenuje z synem Kadyrowa!

Wygląda na to, że były mistrz UFC oszukał widzów, przynajmniej tych w Polsce. Rosjanin swego czasu zadeklarował się jako przeciwnik wojny na Ukrainie, którą wywołał jego kraj, a teraz… trenuje z synem Ramzana Kadyrowa, czyli jednego z największych sojuszników Putina, również w Wojnie na Ukrainie!

Były mistrz UFC oszukał widzów

Chodzi o postać Petra Yana. Rosjanin po wybuchu wojny na Ukrainie udostępniał w mediach społecznościowych wpisy sugerujące, że sprzeciwia się najazdowi swoich rodaków na niepodległe państwo.

Właśnie dzięki jego wpisom w mediach społecznościowych, walki Yana były transmitowane w stacji Polsat Sport, a nie każdego Rosjanina pokazywano. Władze stacji zdecydowały bowiem, że Rosjanie, którzy nie zadeklarują się jako przeciwnicy wojny na Ukrainie będą bojkotowani podczas transmisji gal UFC na Polsat Sport.

Były mistrz UFC oszukał widzów? Zadeklarował się jako przeciwnik wojny na Ukrainie a… trenuje z synem Kadyrowa!

Teraz media społecznościowe obiega informacja o tym, że Yan trenował z… 15-letnim synem Kadyrowa – Alim.

Petr Yan i Ali Kadyrow trenowali razem w słynnym tajlandzkim klubie Tiger Muay Thai. Nie tylko były mistrz wagi koguciej UFC dzielił matę z synem dyktatora. Obok Kadyrowa chętnie stawali m.in. Khamzat Chimaev, Darren Till czy Muhammad Mokaev.

15-latek zdjęciami z treningów z gwiazdami MMA dzieli się z kibicami w mediach społecznościowych.

Ciekawe czy Petr Yan modlił się w duszy o to, by Ali Kadyrow nie zobaczył jego wpisów w mediach społecznościowych dotyczących wojny na Ukrainie…

Zobacz także:

Czy Paweł Jóźwiak chciał walczyć dalej? Jest nagranie przed trzecią rundą starcia z Boxdelem!

Czy Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak chciał walczyć dalej z Boxdelem na minionej gali FAME 17, która w piątek odbyła się w krakowskiej Tauron Arenie? W sieci jest nagranie pokazujące rozmowę sędziego Piotra Jarosza z Pawłem Jóźwiakiem tuż przed rozpoczęciem trzeciej rundy.

Rafał Jackiewicz mocno komentuje tłumaczenia Ferrariego: Seria wymówek garbusa! Widzieliście?

Rafał Jackiewicz zabrał głos w mediach społecznościowych po piątkowym main evencie FAME MMA 17, która odbyła się w Krakowie. Amadeusz Roślik w formule MMA skrzyżował rękawice z Kamilem Łaszczykiem. Doświadczony pięściarz postanowił mocno skomentować tłumaczenia ”Ferrariego”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis