MMA PLNajnowszeArtur SzpilkaArtur Szpilka o Pudzianowskim: Nie chciałbym krytykować Mariusza, ale…

Artur Szpilka o Pudzianowskim: Nie chciałbym krytykować Mariusza, ale…

Artur Szpilka w rozmowie z portalem mmarocks.pl wypowiedział się o Mariuszu Pudzianowksim. Niewykluczone, że jeszcze przed wakacjami dojdzie do hitowego starcia ”Szpili” z weteranem największej organizacji w naszym kraju. Szpilka zapewnia, że Pudzianowski w ciężkich sytuacji mocno panikuje.

Szpilka

Szpilka miał wystąpić na gali w Szczecinie, gdzie zmierzyłby się z utytułowany kick-boxerem Arkadiuszem Wrzoskiem. Ostatecznie do walki nie doszło, bowiem ”Szpila” był kontuzjowany i musiał poddać się operacji.

Artur ma za sobą dwie walki w mieszanych sztukach walki. W debiucie pięściarz z Wieliczki pokonał Sergey’a Radchenko. Polak pokazał się w tym starciu z naprawdę dobrej strony. Drugi pojedynek miał miejsce w freakowej organizacji. ”Szpila” pokonał wtedy Denisa ”Bad Boya” Załęckiego.

Szpilka: Z Michałem miał bardzo dużo szczęścia!

Artur Szpilka w rozmowie z portalem mmarocks.pl wypowiedział się o Mariuszu Pudzianowskim. 

Nie chciałbym krytykować Mariusza, ale oczywiście uświadomiłem sobie – oglądając kilka jego walk, że kiedy nie idzie po jego myśli, to jest już panika. Mamed mnie tylko utwierdził w tym. Z Michałem miał bardzo dużo szczęścia. Na 10 walk wygrywa jedną i to właśnie była tą jedną (…) Na pewno za to siano, które dostał i za taką walkę z szacunku do samego siebie powinien spróbować odwrócić losy walki. Spróbować się odwrócić, nawet kosztem dostania w mordę, bo o to przecież chodzi. A tam była panika i klepanie, ale to się zdarza.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Kolejny chętny na starcie z Najmanem! ”El Testosteron” reaguje: Won i czekaj na swoją kolej! Widzieliście?

W związku ze śmiercią Mateusza Murańskiego, występ jego ojca na High League 6 stoi pod znakiem zapytania. Marcin Najman utrzymuje, że zawalczy na 100%, a czy jego oponentem będzie “Muran” to dowiemy się podczas najbliższej konferencji HL6. Coraz więcej osób wyraża chęć wejścia do oktagonu za Jacka Murańskiego, a jednym z nich jest Igor Jakubowski.

Trener o sparingach Pudziana z… Bartłomiejem Gładkowiczem: Bartek wychodził na 20%, to nie ten poziom! Co wy na to?

Trener coraz mocniejszego klubu Octopus Łódź Dawid Pepłowski w rozmowie z portalem InTheCage.pl porozmawiał o swoich podopiecznych, a jednym z nich jest “Cark Kent”, czyli Bartłomiej Gładkowicz. Pepłowski wypowiedział się m.in. o sparingach Pudziana właśnie z Bartłomiejem Gładkowiczem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis