MMA PLBez kategoriiMarcin Najman oficjalnie wydaje książkę! Wiemy, kiedy nastąpi premiera

Marcin Najman oficjalnie wydaje książkę! Wiemy, kiedy nastąpi premiera

Marcin Najman wspominał o tym wielokrotnie, a teraz staje się to faktem. ”El Testosteron” w mediach społecznościowych wyjawił, że w marcu pojawi się premiera jego książki pod tytułem ”Ojciec Chrzestny Polskich Freak Fightów”.

Najman

Częstochowianin najbliższe starcie odnotuje osiemnastego marca na gali High League 6 w Katowicach. Już niebawem poznamy nowego przeciwnika ”El Testosterona”.

Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie jest dużo chętnych do starcia z Najmanem. W ostatnim czasie taką chęć pokazał Przemysław Opalach czy chociażby Igor Jakubowski.

To będzie hit?

Marcin Najman nie przestaje zaskakiwać! ”El Testosteron” wyjawił, że tuż przed jego najbliższym starciem nastąpi premiera książki ”Ojciec Chrzestny Polskich Freak Fightów”.

Na kilka dni przed moją walką, zaplanowaną na 18 marca, @HIGHLeaguePL 6 Premiera książki „Ojciec Chrzestny Polskich Freak Fightów”.

Na tej samej gali swój drugi pojedynek w High League odnotuje popularny Jarosław ”PashaBiceps” Jarząbkowski, który zmierzy się z Marcinem Dubielem. 

Zobacz także:

Kolejny chętny na starcie z Najmanem! ”El Testosteron” reaguje: Won i czekaj na swoją kolej! Widzieliście?

W związku ze śmiercią Mateusza Murańskiego, występ jego ojca na High League 6 stoi pod znakiem zapytania. Marcin Najman utrzymuje, że zawalczy na 100%, a czy jego oponentem będzie “Muran” to dowiemy się podczas najbliższej konferencji HL6. Coraz więcej osób wyraża chęć wejścia do oktagonu za Jacka Murańskiego, a jednym z nich jest Igor Jakubowski.

Trener o sparingach Pudziana z… Bartłomiejem Gładkowiczem: Bartek wychodził na 20%, to nie ten poziom! Co wy na to?

Trener coraz mocniejszego klubu Octopus Łódź Dawid Pepłowski w rozmowie z portalem InTheCage.pl porozmawiał o swoich podopiecznych, a jednym z nich jest “Cark Kent”, czyli Bartłomiej Gładkowicz. Pepłowski wypowiedział się m.in. o sparingach Pudziana właśnie z Bartłomiejem Gładkowiczem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis