MMA PLNajnowszeMMAByły mistrz KSW wagi ciężkiej znokautowany już w 1. rundzie w Kazachstanie! [WIDEO]

Były mistrz KSW wagi ciężkiej znokautowany już w 1. rundzie w Kazachstanie! [WIDEO]

Fernando Rodrigues (13-8) ma za sobą kolejny pojedynek poza granicami ojczyzny. Były mistrz KSW nie będzie go dobrze wspominał. ”Santo Forte” już w pierwszej odsłonie został znokautowany z rąk Khadisa Ibragimova (13-4).

Rodrigues

”Santo Forte” w największej organizacji w naszym kraju stoczył cztery walki. Warto zaznaczyć, że w debiucie reprezentant Brazylii został nowym mistrzem KSW, kiedy to przed czasem odprawił Karola Bedorfa.

W kolejnych starciach było już gorzej. 34-latek został błyskawicznie znokautowany z rąk Marcina Różalskiego oraz Michała Andryszaka, a niejednogłośną decyzją sędziów przegrał w Londynie z Satoshi Ishii.

W ostatnim czasie Rodrigues swoje walki toczył na terenie Rosji.

Przegrana przed czasem!

Fernando Rodrigues (13-8) wystąpił na gali HFC MMA w Kazachstanie, gdzie zmierzył się z byłym zawodnikiem UFC – Khadisem Ibragimovem (13-4). Rosjanin sięgnął po pas mistrzowski, gdy już w pierwszej odsłonie znalazł sposób na znokautowanie Brazylijczyka.

Tak to wyglądało:

Khadis w naszym kraju może być znany z 2019 roku, gdy zapewnił pierwszą zawodową przegraną w rekordzie naszego reprezentanta Rafała Kijańczuka. Polak stawał wtedy przed szansą zdobycia pasa w organizacji M-1 Global.

Ibragimov po wspomnianej walce trafił do największej organizacji na świecie, ale nie może tego dobrze wspominać. Były to cztery występy – wszystkie przegrał. W tym dwie przed czasem.

Rosjanin po zwolnieniu zdecydował, że przechodzi do wagi królewskiej. 27-latek od tego czasu odnotował sześć zwycięstw z rzędu.

Zobacz także:

Walka Błachowicz-Pereira eliminatorem do walki o pas! Menadżerka Polaka zabiera głos! Co wy na to?

To jest dopiero informacja! Jak się okazuje starcie Jana Błachowicza z Alexem Pereirą ma być eliminatorem do walki o pas mistrzowski w kategorii półciężkiej. Wspomnianą informację zdradziła menadżerka Polaka – Dorota Jurkowska.

Daniel Cormier o walce Błachowicz-Pereira: Jak Alex poradzi sobie z Janem?

Daniel Cormier i Michael Bisping na YouTubie skomentowali ostatnio ogłoszone hitowe starcie pomiędzy Janem Błachowiczem, a Alexem Pereirą. Do ich starcia dojdzie dwudziestego dziewiątego lipca na gali UFC 291.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis