MMA PLDaniel SkibińskiBrąz Skibińskiego, Shakalova ze złotem na Mistrzostwach Europy w grapplingu!

Brąz Skibińskiego, Shakalova ze złotem na Mistrzostwach Europy w grapplingu!

W Warszawie odbyły się Mistrzostwa Europy w grapplingu. Następny znaczący sukces odnotował nasz reprezentant Daniel Skibiński (17-5). Ponadto złoty medal zdobyła Ekaterina Shakalova (5-1) żeńska gwiazda organizacji Fight Exclusive Night.

Skiba
Foto: Borojitsu

”Skiba” swój następny pojedynek stoczy najprawdopodobniej piątego czerwca na drugiej edycji EFM Show w Bułgarii. Celem 30-latka jest dostanie się do UFC, a wydaje się, że jest dość blisko, ponieważ ma aktualnie serię 11 zwycięstw z rzędu.

Skibiński i Shakalova z medalami!

Daniel Skibiński zdobył brązowy medal w Warszawie na Mistrzostwach Europy w grapplingu. Walkę ”Skiby” możecie zobaczyć poniżej.

Skibiński

(fot .Borojitsu)

Kolejny znaczący sukces w grapplingu odnotowała Ekaterina Shakalova(5-1). Ukrainka w Warszawie sięgnęła po złoty medal. Przypomnijmy, że Shakalova dwudziestego ósmego maja na 34 edycji Fight Exclusive Night zmierzy się z Jamilą Sandorą (5-0).

23-latka na początku lutego stoczyła pierwsze starcie w Polsce. Ukrainka zaskoczyła dominując na całym dystansie – uznaną kick-boxerkę jaką bez wątpienia jest Róża Gumienna. Ostatnia walka to debiut w FEN, który również należał do tych emocjonujących. Shakalova pokazała się z świetnej strony i pewnie na punkty pokonała doświadczoną Izabelę Badurek.

Zobacz także:

Borek o walce Don Kasjo vs Parke: Chłopak, który urodził się z talentem do boksu! Zaskoczeni?

Walka wieczoru gali FAME MMA 10 czyli pojedynek Normana Parke z Kasjuszem Życińskim, wzbudza mnóstwo emocji. Wielu kibiców czeka z niecierpliwością, aż obaj zawodnicy spotkają się w klatce, żeby udowodnić, kto jest lepszy. “Bardzo ciekawa walka” – powiedział Mateusz Borek o zestawieniu Polaka z Północnym Irlandczykiem.

Brat Tomasza Narkuna spróbuje sił w MMA? ”Były już jakieś propozycje!”

Jeszcze więcej okrzyków ”Narkun Team”? To bardzo możliwe! Jak się okazuje brat Tomasza Narkuna (18-4) dostał propozycję walki w mieszanych sztukach walki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis