Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLDon KasjoBorek o walce Don Kasjo vs Parke: Chłopak, który urodził się z talentem do boksu!

Borek o walce Don Kasjo vs Parke: Chłopak, który urodził się z talentem do boksu!

Walka wieczoru gali FAME MMA 10 czyli pojedynek Normana Parke z Kasjuszem Życińskim, wzbudza mnóstwo emocji. Wielu kibiców czeka z niecierpliwością, aż obaj zawodnicy spotkają się w klatce, żeby udowodnić, kto jest lepszy. “Bardzo ciekawa walka” – powiedział Mateusz Borek o zestawieniu Polaka z Północnym Irlandczykiem.

Kasjo

O zestawieniu Parke’a z “Don Kasjo” spekulowało się już od dawna. Prośby Kasjusza o “zawodnika z UFC” w końcu się spełniły. 15 maja w klatce FAME MMA, zobaczymy starcie, na które czeka tysiące fanów . Walka odbędzie się w formule bokserskiej.

Norman Parke (28-7-1)(1) to były tymczasowy mistrz organizacji KSW w wadze lekkiej. Zawodnik dla polskiego giganta stoczył do tej pory siedem pojedynków. Wygrał cztery z nich, a dwie porażki zafundował mu obecny zawodnik UFC – Mateusz Gamrot. Ostatnią walkę stoczył 11 lipca na gali KSW 53, gdzie w walce wieczoru tego wydarzenia, przegrał przez TKO właśnie z Gamrotem. Irlandczyk z północy walczył w przeszłości również dla organizacji UFC. Przygodę z największą federacją na świecie skończył z bilansem 5 zwycięstw, trzech porażek i jednego remisu.

Kasjusz Życiński to jedna z flagowych postaci federacji FAME MMA. Uczestnik programu Warsaw Shore, świetnie rozpoczął przygodę z największą organizacją freak-fight w Polsce. Zawodnik, trenujący na co dzień w Gdańsku, wygrał wszystkie swoje dotychczasowe pojedynki, budując rekord 4-0 w organizacji FAME. Podczas kariery dla warszawskiego potentata pokonywał m.in. Adriana Polaka czy Marcina Rataja. W swoim ostatnim starciu – po kuriozalnej sytuacji, wygrał przez DSQ z Marcinem Najmanem.

“Bardzo ciekawa walka”

W rozmowie dla kanału sportywalki.org – o walce “Don Kasjo” vs. Norman Parke wypowiedział się Mateusz Borek.

Bardzo ciekawa walka. Chłopak, który urodził się z talentem do boksu, ale który po drodze przegrywał z urokami życia. Teraz jest czas, kiedy Kasjusz wraca do sportu, naprawia swoje ciało i ma bardzo dużą radość z tego, że może się bić. W mojej opinii – należy podziwiać odwagę “Don Kasjo”, że chce się sprawdzić z zawodowym sportowcem, który przed chwilą toczył walki z Mateuszem Gamrotem.

Co dalej z Chrisem Weidmanem po złamaniu nogi na UFC 261? Są nowe informacje!

Co dalej z Chrisem Weidmanem po złamaniu nogi, jakiej doznał na gali UFC 261? W sieci – za pośrednictwem małżonki byłego mistrza wagi średniej – pojawiły się nowe informacje o jego aktualnym stanie zdrowotnym.

KSW: To byłby hit! Tomasz Sarara ma na celowniku rywala!

Tomasz Sarara to nowy nabytek największej organizacji w naszym kraju. O debiucie utytułowanego kick-boxera mówi się od dłuższego czasu. Sarara ma już w tym momencie na celowniku potencjalnego rywala.

Karolina Kowalkiewicz szykuje się do kolejnej walki. W przygotowaniach pomaga jej… Joanna Jędrzejczyk

Karolina Kowalkiewicz (12-6) po dłuższej przerwie szykuje się do powrotu do oktagonu UFC. W przygotowaniach pomaga jej m.in była rywalka – Joanna Jędrzejczyk (16-4).

Zobacz także:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis