Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLKSWBrat Tomasza Narkuna spróbuje sił w MMA? ”Były już jakieś propozycje!”

Brat Tomasza Narkuna spróbuje sił w MMA? ”Były już jakieś propozycje!”

Jeszcze więcej okrzyków ”Narkun Team”? To bardzo możliwe! Jak się okazuje brat Tomasza Narkuna (18-4) dostał propozycję walki w mieszanych sztukach walki.

Narkun

”Żyrafa” nie będzie dobrze wspominał ostatniego występu. Tomasz Narkun podczas KSW 60 stanął przed drugą szansą zdobycia pasa w kategorii ciężkiej. Podopieczny Piotra Bagińskiego nie miał za dużo do powiedzenia…

Phil De Fries (20-6) już nie pierwszy raz udowodnił, że jest prawdziwym mistrzem. Brytyjczyk w drugiej rundzie zakończył walkę przed czasem.

Następny Narkun w MMA?

Artur Narkun w rozmowie z Polsatem Sport zdradził, że dostał propozycję walki w… MMA!

Troszeczkę trenuję. Zobaczymy, czy jeden Narkun w MMA to nie jest wystarczająco (…) Były już jakieś oferty. Nie powiem, że jestem specjalnie wybredny. Nie będę szedł drogą Tomka, na co dzień zajmuję się innymi rzeczami w życiu. MMA to moja pasja, ja tym żyję. Nie będę jednak takim pełnoprawnym zawodnikiem MMA. Były oferty. Nie chcę zdradzać szczegółów. Chodziło o walki z nazwiskami bardzo dobrze znanymi w Polsce.

Mamy też pierwsze słowa Tomasza Narkuna (18-4) po sobotniej przegranej. ”Żyrafa” tym razem okazał szacunek przeciwnikowi.

Dziękuję Philowi za pojedynek, okazał się lepszy tego wieczoru. Jesteś wielkim wojownikiem! Dziękuję Wam wszystkim za doping i wsparcie, jesteście kochani najlepsi! Każda przegra jest nauką. Wyciągamy wnioski i lecimy dalej! “Można mnie pokonać ale nigdy złamać

Zobacz także:

Karolina Kowalkiewicz szykuje się do kolejnej walki. W przygotowaniach pomaga jej… Joanna Jędrzejczyk! Zaskoczeni?

Karolina Kowalkiewicz (12-6) po dłuższej przerwie szykuje się do powrotu do oktagonu UFC. W przygotowaniach pomaga jej m.in była rywalka – Joanna Jędrzejczyk (16-4).

Lewandowski o debiucie Sarary w KSW: Może Szpilka?

Długo mówiło się o debiucie Krakowianina w MMA. Już wiemy, że kilka dni temu – Sarara podpisał kontrakt z organizacją KSW. Nie wiadomo jeszcze, z kim zmierzy się w swoim debiucie 35-latek, ale na pewno będzie to mocny pojedynek. Może Szpilka? – zaproponował współwłaściciel organizacji KSW – Martin Lewandowski.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis