MMA PLArchiwumGrapplingMarcin Held wygrywa w grapplingu! Nowy nabytek KSW szybko poddał Gurama Kutateladze!

Marcin Held wygrywa w grapplingu! Nowy nabytek KSW szybko poddał Gurama Kutateladze!

Mamy bardzo dobre wiadomości. Marcin Held wystąpił w grapplingu na dzisiejszej gali Abu Dhabi Extreme Championship. Polak pokazał się z świetnej strony i już w pierwszej rundzie poddał rywala.

Held

Held przy okazji ostatniej gali w Trzyńcu został oficjalnie ogłoszony jako nowy nabytek organizacji KSW. 31-latek już szesnastego grudnia wystąpi w Gliwicach, gdzie skrzyżuje rękawice z Gruzinem – Raulem Tutarauli (32-7).

Marcin w swojej karierze miał szansę stoczyć wiele walk w organizacji Bellator, a dodatkowo wygrał prestiżowy turniej. Polak został zatrzymany dopiero w walce mistrzowskiej z Willem Brooksem. Były też walki w KSW i PFL. W ostatniej wspomnianej organizacji stoczył cztery walki, a w debiucie pokonał faworyzowanego Natana Schulte.

Held wygrywa przed czasem!

Teraz już czekamy na debiut Marcina Helda w Gliwicach! 31-latek wystąpił dziś na gali Abu Dhabi Extreme Championship, gdzie w grapplingu zmierzył się z Guramem Kutateladze.

Gruzin swoje starcia toczy w największej organizacji na świecie. Guram znany jest polskiej publiczności z 2020 roku, gdy po dyskusyjnej niejednogłośnej decyzji sędziów pokonał Mateusza Gamrota.

Marcin dziś już w pierwszej rundzie poddał Gruzina.

Z @adxcofficial wracam z tarczą 💪🏼 Poddanie, runda 1. Czekam na kolejne edycje ADXC 🥋🤼🏼‍♂️ Dzięki @skiba_daniel za bycie w moim narożniku 🙏🏼

Z @adxcofficial wracam z tarczą 💪🏼 Poddanie, runda 1. Czekam na kolejne edycje ADXC 🥋🤼🏼‍♂️Dzięki @skiba_daniel za…

Posted by Marcin Held on Friday, October 20, 2023
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis