MMA PLFAME MMABracia Tyburscy gotowi na wyzwania! Związali się z… grupą Artnox!

Bracia Tyburscy gotowi na wyzwania! Związali się z… grupą Artnox!

Do bardzo ciekawego transferu doszło dzisiaj w środowisku MMA. Bracia Tyburscy – Paweł i Piotr podpisali kontrakt ze stajnią menadżerską Artnox Fight Sport.

Bracia Tyburscy Artnox

Piotr i Paweł Tyburscy to znane postacie w świecie internet. Nie tylko jednak są znani z programów telewizyjnych, ale też z klatki MMA…Obaj walczyli już w tej formule. Paweł stoczył do tej pory trzy pojedynki pod banderą FAME. Na gali FAME MMA 7 pokonał przez TKO Arkadiusza Tańculę, jednak po dwóch miesiącach przyszło mu ponownie wejść do klatki największej freakowej organizacji, kiedy podczas FAME MMA 8 przegrał przez jednogłośną decyzję sędziowską z Gabrielem Al-Sulwim. Co ciekawe, bracia Tyburscy symultanicznie zaliczyli debiut w organizacji FAME, ponieważ na gali FAME MMA 2 zmierzyli się w pojedynku 2 vs. 2 z braćmi Kluk. Starcie zakończyło się zwycięstwem gwiazd programu Love Island.

Bracia Tyburscy zawodnikami Artnox Fight Sport!

Kilka godzin temu – za pośrednictwem mediów społecznościowych – właściciel stajni Artnox, Artur Gwóźdź poinformował, że od dnia dzisiejszego będzie reprezentował interesy braci Tyburskich.

Jak Fame to Fame. Bracia Tyburscy oficjalnie w Artnox Fight Sport!

Gdzie w swoich następnych pojedynkach zaprezentują się Piotr i Paweł? Czy będzie to rywalizacja o zakontraktowanie braci pomiędzy High League oraz FAME MMA? A może w wyścigu o usługi braci zwycięży ktoś inny?

Zobacz także:

Paweł Jóźwiak o konflikcie z Boxdelem: Na tę chwilę jest lepszy, ale ja jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa

Prezes FEN Paweł Jóźwiak w rozmowie m.in. z portalem MMA.PL krótko wypowiedział się o medialnym konflikcie ze współwłaścicielem FAME MMA – Boxdelem. Panowie ewidentnie nie przepadają za sobą, co widać w ich działaniach medialnych.

Paul nawołuje do walki z… Tysonem Furym! Youtuber uważa, że ”Król Cyganów” zasłużył na taką szansę!

To już gruba przesada! Jake Paul na twitterze nawołuje do pojedynku z Tysonem Furym (31-0-1, 22 KO). To nie koniec, bo znany youtuber twierdzi, że dopiero w tym momencie ”Król Cyganów” zasłużył na taki pojedynek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis