MMA PLBoxdelPaweł Jóźwiak o konflikcie z Boxdelem: Na tę chwilę jest lepszy, ale ja jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa

Paweł Jóźwiak o konflikcie z Boxdelem: Na tę chwilę jest lepszy, ale ja jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa

Prezes FEN Paweł Jóźwiak w rozmowie m.in. z portalem MMA.PL krótko wypowiedział się o medialnym konflikcie ze współwłaścicielem FAME MMA – Boxdelem. Panowie ewidentnie nie przepadają za sobą, co widać w ich działaniach medialnych.

Paweł Jóźwiak o konflikcie z Boxdelem

Paweł Jóźwiak w rozmowie przed galą FEN 36, która odbędzie się już w sobotę w Szczecinie odniósł się m.in. do tego zamieszczonego poniżej filmiku, w którym Boxdel nazywa go “irygującym dziadem”:

Paweł Jóźwiak o konflikcie z Boxdelem: Na tę chwilę jest lepszy, ale ja jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa

“Nie chce mi się gadać na jego temat. Wiadomo, że internet to jego świat, jego płaszczyzna, dlatego jego filmy nagrywane na mnie będą lepsze, bo się na tym zna. Nie będę się teraz do tego ustosunkowywał, bo mam teraz ważniejsze rzeczy na głowie. Facet ewidentnie mnie zaczepia, ale internet to jego świat, jego materia, świat youtube’a. Na tę chwilę może w tych docinkach internetowych jest lepszy, ale ja jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa w tej sprawie i przyjdzie na to czas, że się tym zajmę.”

Paweł Jóźwiak krótko odniósł się także do rzekomej kontuzji Boxdela, który wypadł z rozpiski gali FAME MMA 11, gdzie miał zmierzyć się z Masymalnie:

“Śmiech na sali. Rozmawiajmy o poważnych rzeczach. We freakowych organizacjach wszystko może być niepoważne, a w sportowych troszeczkę inaczej to wygląda i trzeba być poważnym. W świecie freaków natomiast wszystko jest dozwolone.”

Cała rozmowa z prezesem przed FEN 36 poniżej:

Zobacz także:

Bombardier gotowy na walkę z Pudzianem! Zobaczcie jego trening przed KSW 64! Zaskoczeni?

Pojedynek Bombardiera z Mariuszem Pudzianowskim cieszy się ponownie dużym zainteresowaniem. Senegalski król zapasów po raz drugi przyjedzie do Polski, jednak tym razem kibice mają nadzieje, że zobaczą wreszcie Bombardiera w klatce organizacji KSW.

Nie do mnie tak, do mnie nie, czyli Joanna Jędrzejczyk odpowiada na wyzwanie Mariny Rodriguez! Co wy na to?

Była mistrzyni UFC i królowa polskiego MMA – Joanna Jędrzejczyk odpowiada na wyzwanie Mariny Rodriguez, która zasugerowała takie starcie po pokonaniu Mackenzie Dern w walce wieczoru minionej gali UFC on ESPN+ 52.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis