MMA PLArchiwumFight RoseNie odbyła się walka Nikola Milanovic vs Bodychrist! “90% zawodników zrezygnowało z powodu…”

Nie odbyła się walka Nikola Milanovic vs Bodychrist! “90% zawodników zrezygnowało z powodu…”

A miało być tak pięknie… Niestety nie odbyła się walka Nikola Milanovic vs Bodychrist, która miała być main eventem gali Fight Rose 4, która odbyła się w sobotę w Koninie. Chociaż jak czytamy w relacji jednego z bohaterów tego zestawienia – “odbyła się” to dużo powiedziane, bowiem aż 90% zawodników miało zrezygnować z udziału w imprezie!

Nie odbyła się walka Nikola Milanovic vs Bodychrist

Na papierze zapowiadało się ciekawie. Różne formuły walk, znane nazwiska w rozpisce, w tym nawet mocne sportowo jak Przemysław Opalach, Łukasz Jurkowski jako komentator. Szykowała się ciekawa impreza, aż przyszedł moment, kiedy miała się zacząć.

Nie odbyła się walka Nikola Milanovic vs Bodychrist!

Wtedy organizatorzy napotkali poważne problemy, które wcześniej najprawdopodobniej sami stworzyli. Jak czytamy w relacji Bodychrista, aż 90% zawodników, będących w rozpisce tego wydarzenia, zrezygnowało z występu z powodu niedopełnienia warunków umowy przez organizatora:

“Niestety nasza walka dziś nie mogła się odbyć.
90% zawodników zrezygnowało z powodu niedopełnienia przez organizatora warunków umowy.
Wielki szacunek dla Nikoli bo jest mega równym gościem z poczuciem humoru i dystansem o czym świadczy choćby to, że nie obraził sie za tego „szefa kuchni” 😉😉😉
Oboje straciliśmy pieniądze i czas ale już teraz możemy powiedzieć, że nasza walka odbędzie w najbliższym czasie i już na dniach podamy Wam więcej szczegółów.
Jest nam bardzo przykro z zaistniałej sytuacji i przepraszamy każdą osobę, która kupiła PPV by obejrzeć nasz pojedynek ale nie mieliśmy żadnego wpływu na rozwój zaistniałych wydarzeń tu na miejscu.” – czytamy na jego Instagramie.

Sam Bodychrist, który w środowisku MMA znany jest jako kolega Bonusa BGC żałuje, że po raz kolejny nie doszło do walki z jego udziałem:

“Podsumowując to już mój 5 z rzędu falstart jeśli chodzi o sporty walki. Royal Division – niewypał ❌ Poznań Fight Night – rezygnacja przeciwnika ❌ Gala Charytatywna WiP – rezygnacja przeciwnika ❌ MMA VIP 5 – gala odwołana ❌ Fight Rose 4 – niewypał 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️ To już serio przestaje być zabawne ale chyba większego pecha w polskich freak fightach nie ma nikt 🤬🤬🤬 Nie mniej jednak nie zamierzam się poddawać, trenuje dalej dla siebie i własnego zdrowia jednocześnie wierząc, że w końcu moja noga postanie w oktagonie i stoczę pojedynek, na który czekają wszyscy Ci, którzy mnie wspierają i kibicują bez względu na wszystko 💪💪💪”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis