MMA PLArchiwumBabilon MMABabilon MMA 39: Szymon Rakowicz poddał Piotra Kacprzaka i został nowym mistrzem wagi piórkowej

Babilon MMA 39: Szymon Rakowicz poddał Piotra Kacprzaka i został nowym mistrzem wagi piórkowej

Szymon Rakowicz (6-2) poddał Piotra Kacprzaka (9-4) w drugiej rundzie walki wieczoru gali Babilon MMA 39 w Radomiu, której stawką był pas wagi piórkowej.

Babilon MMA 39 Szymon Rakowicz

Kacprzak miał nieco problemów w stójce i zszedł do parteru. Tam jednak ostatecznie wylądował na plecach. Mistrz próbował trójkąta z dołu i cały czas zagrażał rywalowi. Reprezentant Cross Fight Radom dokładał do tego jeszcze ciosy. W końcówce rundy Rakowicz uwolnił się i poobijał nieco przeciwnika.

Na domiar złego Kacprzak w pierwszej rundzie doznał urazu żeber.

Mistrz za wszelką cenę szukał parteru również w rundzie drugiej próbując wkręcić się do nóg przeciwnika. Rakowicz wykorzystał to i zajął dominującą pozycję w parterze. Reprezentant Octagonu Żory musiał uważać, bo przeciwnik próbował trójkąta nogami i atakował z dołu. Wciąż Rakowicz był jednak w lepszej pozycji. Kacprzak próbował wstać, ale wtedy wpadł w pułapkę. Pretendent zapiął duszenie i zmusił rywala do odklepania.

Skrót walki dostępny na polsatsport.pl

Szymon Rakowicz nowym mistrzem wagi piórkowej Babilon MMA. Zawodnik ten wygrał czwartą walkę z rzędu. Reprezentant Octagonu Żory wszystkie swojej zawodowe zwycięstwa odnosił przed czasem – trzykrotnie po nokautach i trzy razy po poddaniach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis