MMA PLBonus BGCBonus BGC poznał rywala na Punch Down! Spoliczkuje… patostremera!

Bonus BGC poznał rywala na Punch Down! Spoliczkuje… patostremera!

Bonus BGC poznał rywala na najbliższą galę Punch Down 3, która 7 listopada odbędzie się w Poznaniu! Popularny w środowisku mieszanych sztuk walki celebryta zmierzy się z patostreamerem Danielem Magicalem!

Pojedynek Magical vs Bonus BGS będzie głównym wydarzeniem gali Pinch Down 3, na której zawodnicy będą okładać się po twarzy otwartą pięścią.

Bonus BGC poznał rywala na Punch Down! Spoliczkuje… patostremera!

Zdjęcie

Daniela “Magicala” Zwierzyńskiego kibice mieszanych sztuk walki mogą kojarzyć z występu na gali FAME MMA 2. Tam “Magical” zmierzył się w walce wieczoru z “Rafonixem”, z którym przegrał przez kontuzję. Tamta walka zakończyła się złamaniem piszczela przez pochodzącego z Torunia patostreamera.

Rafonix - znaleziska i wpisy o #rafonix w Wykop.pl - od wpisu 35947363

Jak wyglądają walki na Punch Down?

Punch Down jest pierwszą polską federacją walk na liście. W każdym starciu mierzy się dwóch przeciwników, którzy na przemian uderzają się w policzek otwartą dłonią. Pojedynek może zakończyć się nokautem, lub decyzją sędziowską.

Zobacz także:

Conor McGregor zaakceptował kolejną walkę! Postawił jeden warunek!

Były mistrz wagi piórkowej i lekkiej UFC, Conor McGregor zaakceptował kolejną walkę! Znany jest przeciwnik, z którym Irlandczyk miałby się zmierzyć, ale kwestią do ustalenia jest data. I tutaj właśnie “Notorious” postawił jeden warunek.

Jan Błachowicz po zdobyciu pasa UFC: Cieszę się, że nie musiałem grać kogoś, kim nie jestem

Jan Błachowicz w rozmowie z Przeglądem Sportowym opowiedział o zdobyciu pasa mistrzowskiego wagi półciężkiej UFC. Polak zaznaczył, że zależało mu na tym, by dojść na sam szczyt na własnych warunkach, czyli żeby nie wchodzić w machinę marketingową i dla poklasku nie udawać kogoś, kim nie jest.