MMA PLConor McGregorConor McGregor zaakceptował kolejną walkę! Postawił jeden warunek!

Conor McGregor zaakceptował kolejną walkę! Postawił jeden warunek!

Foto: Twitter/ Conor McGregor

Były mistrz wagi piórkowej i lekkiej UFC, Conor McGregor zaakceptował kolejną walkę! Znany jest przeciwnik, z którym Irlandczyk miałby się zmierzyć, ale kwestią do ustalenia jest data. I tutaj właśnie “Notorious” postawił jeden warunek.

McGregor wczoraj napisał na Twitterze, że zaakceptował propozycję rywalizacji z Dustinem Poirierem. Ich walka – według słów McGregora – musi jednak odbyć się w 2020 roku.

Conor McGregor zaakceptował kolejną walkę! Postawił jeden warunek!

“Cześć Dustin, Zaakceptowałem ofertę UFC na walkę z Tobą, ale powiedziałem im, że musi ona nastąpić w 2020 roku. Jestem gotowy na 21 listopada, zwłaszcza że karty walk się kurczą z powodu kontuzji. Mogę też walczyć w grudniu – 12 lub 19. I nadal deklaruję, że przekażę 500 tysięcy dolarów na fundację Good Fight.” – napisał McGregor.

Pojedynek McGregora z Dustiem Porierem miałby odbyć się na zasadach walki charytatywnej. która miałaby odbyć się w Dublinie. Według pogłosek, oferta UFC na to starcie dotyczyła pojedynku 23 stycznia przyszłego roku, co według słów McGregora musi zostać zmienione, by doszła ona do skutku.

Przypominamy, że Dustin Poirier i Conor McGregor już raz ze sobą walczyli. Było to we wrześniu 2014 roku na gali UFC 178. Wówczas Irlandczyk znokautował “Diamenta” w mniej niż dwie minuty.

Jak według Was potoczyłby się rewanż?

Zobacz także:

Rafael dos Anjos z COVID-19! Jego walka z Islamem Makhachevem odwołana!

To są bardzo złe wiadomości! Były mistrz wagi lekkiej UFC Rafael dos Anjos z COVID-19! Brazylijczyk tym samym wypadł ze świetnie zapowiadającej się walki z Islamem Makhachevem.

Piękne zachowanie Łukasza Jarosza! Czekacie na jego następne walki?

Utytułowany kickboxer Łukasz Jarosz popisał się szlachetnym zachowaniem. Sami zobaczcie.