MMA PLBonus BGCBonus BGC po decyzji sędziów na Punchdown 4: Wałek jak ch**!

Bonus BGC po decyzji sędziów na Punchdown 4: Wałek jak ch**!

Bonus BGC opublikował krótki, acz bardzo wymowny wpis po decyzji sędziów na minionej gali Punchdown 4. Tam – po zaskakującym werdykcie – Witczak przegrał z Andrzejem “Żuromem” Żuromskim.

Bonus BGC i Żurom wymienili się lepcami po trzy razy. Pewniejszy w wyprowadzaniu ciosów i ich przyjmowaniu wydawał się Bonus BGC. Mimo to, sędziowie widzieli w tej walce wygraną Żuroma:

Bonus BGC po decyzji sędziów na Punchdown 4: Wałek jak ch**!

Po usłyszeniu werdyktu sędziów na Punchdown 4, Bonus BGC najpierw nie udzielił wywiadu prowadzącemu galę Mateuszowi Kaniowskiemu, a chwilę później opublikował w sieci bardzo wymowny wpis, w którym uważa, że werdykt sędziowski to “wałek jak chuj”:

Wałek jak chuj !!! Pozdrawiam kibiców❤️

Posted by BONUS BGC on Saturday, May 22, 2021

Przypominamy, że dla Bonusa BGC to była druga z rzędu walka na Punchdown. Wcześniej pokonał on decyzją sędziów Bodychrista. Teraz przyszło zmierzyć mu się z Żuromem, który w ostatniej chwili zastąpił kontuzjowanego Krystiana “Krycha UFC” Wilczaka.

Zobacz także:

Popularny strongman zadebiutuje w FAME MMA? Mówi się o walce z Popkiem!

To będzie nowy nabytek organizacji FAME MMA? Michał ”Boxdel” Baron w rozmowie z Real Pharm zdradził, że najprawdopodobniej są prowadzone negocjacje z Krzysztofem Radzikowskim. Wspomina się też już o potencjalnym rywalu w debiucie!