MMA PLBonus BGCBonus BGC i jego wielka przemiana: Nie piję alkoholu, robię to dla rodziny, synka i cudownej kobiety Anity

Bonus BGC i jego wielka przemiana: Nie piję alkoholu, robię to dla rodziny, synka i cudownej kobiety Anity

Bonus BGC był jednym z bohaterów wczorajszej konferencji prasowej promującej galę High League 1. Tam “Łazarski Gladiator” zmierzy się z Jakubem “Japczanem” Piotrowiczem, w walce z którym będzie chciał odnieść pierwszą wiktorię w walce MMA w karierze.

Bonus BGC

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że Bonus BGC dokonał swoistej przemiany osobowościowej i w walce z Japczanem nie zamierza korzystać z jakiegokolwiek trash talkingu, a i skupia się na sportowym zakończeniu ich walki w klatce.

“Nie będzie żadnych kołowrotków, chcę technicznie wygrać tę walkę. Albo boksersko, albo w parterze, albo zrobimy zapasy i naprawdę będzie bardzo dobra walka. Ja się cieszę, że moim przeciwnikiem jest Japczan bo nie mamy żadnej spiny, nie musimy się tutaj kłócić, wyzywać, obrażać. Wydaje się być mega w porządku gościem i po prostu wchodzimy 28 sierpnia, pełen szacuneczek i robimy swoją robotę. Ten kto zwycięży, ten zwycięży, przybijemy piątkę i mam nadzieję, że zostaniemy kolegami.”

Bonus BGC i jego wielka przemiana: Nie piję alkoholu, robię to dla rodziny, synka i cudownej kobiety Anity

Po pojawieniu się Bonusa BGC przy stole konferencyjnym, właściciel High League Malik Montana zaczął go propsować za zmianę, jakiej dokonał w swoim życiu. Bonus BGC schudł z ponad 150 kilogramów do nieco ponad 100 kg i dalej zamierza prowadzić zdrowy tryb życia. Dlaczego?

HIGH LEAGUE PPV

“Życie rodzinne na mnie wpłynęło. Urodził mi się syn, mam wspaniałą kobietę Anitę, która tutaj siedzi. Dziękuję ci kochanie, kocham cię z całego serduszka. Robię to po prostu, żeby zapewnić im dobry byt. Ogarnąłem się, nie piję alkoholu, trenuję. “

Zobacz także:

Brodnicka ostro o byłych rywalkach Lil Masti: Pokonałabym je z jedną ręką związaną z tyłu!

Już za nieco ponad miesiąc dojdzie do pierwszego wydarzenia organizacji High League. W jednej z głównych walk wieczoru, debiutująca w MMA – Ewa Brodnicka zmierzy się z Anielą “Lil Masti” Bogusz

Ewelina Woźniak celuje w UFC choć wskazuje co stoi na przeszkodzie

Ewelina Woźniak to niepokonana polska zawodniczka mieszanych sztuk walki, która celuje w UFC. W rozmowie z Patrykiem Prokulskim z TVP Sport przyznała, że angaż u amerykańskiego giganta jest jej nadrzędnym celem, ale wskazała także przeszkodę, która blokuje ten potencjalny transfer.

Michał Materla o Soldiciu: Ma wszystko, aby być jednym z najlepszych zawodników UFC!

W walce wieczoru KSW 56, Michał Materla skrzyżował rękawice z Roberto Soldiciem. Pojedynek zwyciężył Chorwat przez nokaut w 1 rundzie. 

Kamaru Usman vs. Colby Covington 2 walką wieczoru UFC 268

Kamaru Usman (19-1) i Colby Covington (16-2) spotkają się ponownie w oktagonie w listopadzie tego roku. Starcie o pas wagi półśredniej ma być walką wieczoru gali UFC 268.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis