MMA PLEwelina WoźniakEwelina Woźniak celuje w UFC choć wskazuje co stoi na przeszkodzie

Ewelina Woźniak celuje w UFC choć wskazuje co stoi na przeszkodzie

Ewelina Woźniak to niepokonana polska zawodniczka mieszanych sztuk walki, która celuje w UFC. W rozmowie z Patrykiem Prokulskim z TVP Sport przyznała, że angaż u amerykańskiego giganta jest jej nadrzędnym celem, ale wskazała także przeszkodę, która blokuje ten potencjalny transfer.

Woźniak posiada rekord w zawodowym MMA w postaci pięciu zwycięstw. Jak dotąd zawodniczka pochodząca z Trzemeszna, a trenująca w Poznaniu nie wychodziła z klatki pokonana.

Jej marzeniem i sportowym celem jest teraz dołączenie do UFC i jak przyznaje – menadżer Przemysław Kosiński z grupy AniMMAls pracuje nad tym transferem:

Ewelina Woźniak celuje w UFC choć wskazuje co stoi na przeszkodzie

“Matchmaker UFC wie o nas, oni są pozytywnie nastawieni. Ale myślę, że główną przeszkodą jest tutaj jeszcze ten koronawirus. To, że nie ma gal w Europie. Może, kiedy pojawi się gala w Europie, to będzie szansa na występ? Ja też nie ukrywam, że UFC to taka Liga Mistrzów MMA, to największa organizacja na świecie i nie jest łatwo się tam dostać. Są tam zawodniczki z bardzo dobrymi rekordami, z wieloma stoczonymi walkami. Ja mam rekord 5-0 i to z jednej strony jest dużo, ale z drugiej strony dużo to nie jest i jeśli będę musiała zrobić jeszcze dwie walki, to nie stanowi to dla mnie problemu…”

Cała rozmowa z Eweliną Woźniak do sprawdzenia -> TUTAJ.

Zobacz także:

Łukasz Sudolski powalczy o kontrakt z UFC z ukraińskim mistrzem

Jeden z czołowych polskich półciężkich Łukasz Sudolski (8-0) wystąpi w walce wieczoru jednej z serii Dana White’s Contender Series. Rywalem Polaka będzie Igor Poterya (19-2).

Oktagon MMA 26: Marcin Naruszczka walczy o pas wagi średniej z „Piratem” Krištoficiem

W sobotę wieczorem Marcin Naruszczka (22-9-2) stoczy w Pradze pojedynek o mistrzowski pas bardzo mocnej czesko-słowackiej organizacji Oktagon MMA. Rywalem Polaka w pojedynku o tytuł w wadze średniej będzieSamuel „Pirat” Krištofič (14-3).

Wielka duma! Mateusz Gamrot ustanowił rekord w UFC!

Nie brakuje dobrych informacji po drugiej wygranej Mateusza Gamrota (19-1). Nasz reprezentant błyskawicznym zwycięstwem nad Jeremy Stephensem (28-19) ustanowił nowy rekord w największej organizacji na świecie.

UFC on ESPN 27: Sandhagen vs. Dillashaw – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Czeka nas kolejny weekend z galą w UFC Apex w Las Vegas. Tym razem prawdopodobnie wyłoniony zostanie kolejny pretendent do walki o pas w kategorii koguciej.