MMA PLDon KasjoBoją się gwiazdy FAME MMA? Don Kasjo: Usłyszą król to ciepła kupa leci…

Boją się gwiazdy FAME MMA? Don Kasjo: Usłyszą król to ciepła kupa leci…

Nadal czekamy na jakąś informacje odnośnie powrotu Kasjusza Życińskiego do walk. “Don Kasjo” swój ostatni pojedynek stoczył na gali FAME MMA 10, gdzie przegrał w walce bokserskiej przez jednogłośną decyzję sędziowską z Normanem Parke.

Podczas gali FAME MMA 10 doszło do pojedynku Normana Parke z Kasjuszem Życińskim. Walka wieczoru tego wydarzenia odbyła się na zasadach bokserskich. “Don Kasjo” przegrał tę walkę przez jednogłośną decyzję sędziowską jednak on, jak i wiele osób związanych ze sportem, nie zgadzało się z werdyktem. Od gali FAME MMA 10 minęło już jednak ponad 2 miesiące, a nadal nie wiadomo, kiedy zobaczymy ponownie w klatce jednego z bohaterów main eventu 10 gali FAME. “Don Kasjo” powiedział, że jeszcze nie jest pewne kiedy wróci do klatki, natomiast jeden z włodarzy FAME – Krzysztof Rozpara niedawno wspomniał, że Kasjo wróci do walk jesienią tego roku.

“Usłyszą król to ciepła kupa leci”

Wczoraj na kanale Patrykosa na YouTube pojawił się wywiad, w którym Patryk przepytuje Kasja odnośnie jego następnego pojedynku w FAME MMA oraz sytuacji z Normanem Parke.

Czy zobaczymy Cię jeszcze w klatce w tym roku?

Raczej tak. Zobaczymy, bo jak ja słyszę to dużo osób się wykrusza tych rywali. Niby cwaniaki, ale jak usłyszą Don Kasjo Król to ciepła kupa leci po majtach i się wycofują. – odpowiedział Kasjusz.

Patrykos zapytał również Kasjusza – jak wygląda sytuacja z Normanem Parke?

Z pałką? Nie wiem. Wiem, że oglądałem wywiad u Pana Andrzeja Kostyry z Krzysztofem Rozparą to coś mają w planach.

Chciał pas sprzedać, teraz sztabkę. Ja już dawno powiedziałem: Boks stworzył rudego, żeby uważać na niego. On jest fałszywy. Teraz sporo mnie zaczepia innych promotorów, więc słyszę co oni mówią o Normanie – że jest ciężki człowiek. Jest bardzo zmienny, często zmienia swoje zdanie. Wyszło to po walce ze mną. Pas Króla miał być przeznaczony na cele charytatywne, a on go sprzedał. Wiem, że go sprzedał – nawet wiem, gdzie jest. Sprzedał, a pieniądze zatrzymał dla siebie. Sztabkę miał mieć dla syna, a również chce sprzedać.

Zobacz także:

Don Kasjo o walce z McGregorem: Jak ładnie poprosi to dam mu szansę!

Pewności siebie nie można mu odmówić! Kasjusz Życiński został zapytany o ostatnią przegraną Conora McGregora. Ponadto gwiazda FAME MMA ponownie wypowiedziała się o ich potencjalnym starciu.

Wielka duma! Mateusz Gamrot ustanowił rekord w UFC!

Nie brakuje dobrych informacji po drugiej wygranej Mateusza Gamrota (19-1). Nasz reprezentant błyskawicznym zwycięstwem nad Jeremy Stephensem (28-19) ustanowił nowy rekord w największej organizacji na świecie.

Właściciel FAME MMA odpowiada na słowa Lewandowskiego: Nie jesteśmy konkurencją dla KSW!

Federacja FAME MMA zorganizowała do tej pory 10 gal, jednak już jest w trakcie przygotowań do swojego wrześniowego wydarzenia. Rozwój organizacji freak-fight budzi wiele kontrowersji w środowisku MMA. W jednym z ostatnich wywiadów Andrzeja Kostyry z Martinem Lewandowskim – szef KSW powiedział, że FAME to konkurencja dla “Tańca z Gwiazdami”.