MMA PLBestia”Bestia” zaskoczył! Piotr Piechowiak o starciu z Popkiem: Wyje**ne mam w tą walkę!

”Bestia” zaskoczył! Piotr Piechowiak o starciu z Popkiem: Wyje**ne mam w tą walkę!

Piotr Piechowiak już jutro będzie z bliska oglądał galę FAME MMA 11. ”Bestia” nie może doczekać się następnego pojedynku. Piechowiak w rozmowie z portalem fansportu.pl został zapytany o pojedynek z Popkiem.

Popek

”Bestia” o takim pojedynku w wadze ciężkiej wspominał już jakiś czas temu.

Ludzie chcą tej walki. Szczerze powiedziawszy ja nigdy nic do Popka Monstera nie miałem i nic nie mam. Mimo, że są te niesmaczne informacje internetowe o tym frajerstwie i tak dalej. Też mnie to zbytnio nie interesuje i jeżeli miałoby dojść do walki to Popek musi mieć świadomość, że ja jestem teraz w oktagonie najcięższym zawodnikiem, który wygrał. Jeśli on chce być ciężkim mistrzem to musi się też ze mną zmierzyć. Także musi mieć świadomość, że jeżeli wchodzi w coś, to może dostać walkę z kimś, ale musi wiedzieć, że to jest moja kategoria ciężka (..) Z tego co wiem na razie nie mają nikogo nowego w wadze ciężkiej. Myślę, że te starcie powinno dojść do skutku. Mimo, że ja na razie trenuje i robię swoje. Mnie to zbytnio nie interesuje. Jeżeli dzwoni do mnie Krzysiek i mówi ”Piotrek jest walka, masz osiem tygodni, wychodzisz z Popkiem” to dla mnie nie ma żadnego problemu. Idę robię robotę, wpi#rdol i czekam na kolejnego.

Piechowiak: Nikt mi nie będzie mówił, że chce jego follow!

Piotr Piechowiak zmienia zdanie! Już nie tak bardzo zależy mu na pojedynku z Popkiem Monsterem – o czym powiedział w rozmowie z portalem fansportu.pl.

Wyszło, że ja chce z nim walki. On wyraził, że jak wygra z Kizo to zawalczy ze mną. Do walki z Kizo nie doszło, okej, trudno. W tym momencie ja wyraziłem, że chce on powiedział, że nie, bo Norman Parke… coś tam. Ostatnio byliśmy na FIWE i mówił, że mają dużo kasy mu zapłacić. (…) Wyje**ne mam w tą walkę. Nikt mi nie będzie mówił, że chce jego follow. Mam na chleb, dobrze mi się żyje, to by była walka po to żeby wyjść, napier***ić się i tyle.

Swoją ostatnią walkę Piotr odnotował podczas ósmej edycji w Łodzi. Tym razem do wyjaśnienia miał swój konflikt z Piotrem Szeligą. ”Bestia” ponownie zaprezentował się z świetnej strony i pokazał, że robi duże postępy. W trzeciej odsłonie znalazł sposób na poddanie rywala.

FAME MMA 11

Data: 2 października 2021 roku

Transmisja: start o 20:00 (sobota)

TRANSMISJA W SYSTEMIE PPV – CENA OD 24,99 ZŁ 

Walka wieczoru:
Norman “Stormin” Parke vs. Borys ‘The Tasmanian Devil” Mańkowski – walka bokserska (1 runda 15-minutowa w małych rękawicach)  

Pozostałe:

Sylwester Wardęga vs. Danny Ferreri – walka bokserska
Wojciech “Ojwojtek” Przeździecki vs. Marcin Dubiel
Mikołaj “Mixer” Magdziarz vs. Piotr “Popo” Węgrzyn
Michał “Boxdel” Baron vs. Maksym “Maksymalnie” Ziółkowski
Norbert “Smolasty” Smoliński vs. Piotr “MiłyPan” Kołaczyński
Filip “Filipek” Marcinek vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Arkadiusz Tańcula vs. Marcin Malczyński
Karoliina “Way of Blonde” Brzuszczyńska vs. Patrycja Wieja
Krystian “Krycha” Wilczak vs. Aleksandr “Sasha” Muzheiko
Piotr “Szeli” Szeliga vs. Krzysztof “Wujaszek Fericze” Ferenc

Zobacz także:

FAME MMA 12: Don Kasjo zapewnia, że ma dużą szansę, aby pokonać Wrzoska przed czasem! Jest taka szansa?

Kasjusz Życiński jest pewny swego przed nadchodzącym starciem. ”Don Kasjo” już w listopadzie wystąpi na FAME MMA 12, gdzie skrzyżuje rękawice z byłym mistrzem KSW w wadze piórkowej. Życiński na zasadach boksu zmierzy się z Marcinem Wrzoskiem.

Daro Lew atakuje Don Kasjo: Don Kichot z króla stał się paziem! Widzieliście?

Dariusz Kaźmierczuk tym razem na swoim kanale YouTube postanowił wypowiedzieć się o Don Kasjo. Nie brakowało mocnych słów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis