MMA PLCiekawostkiBestia z FAME MMA chwali się synkiem. Ma 8 lat i… podnosi ciężary

Bestia z FAME MMA chwali się synkiem. Ma 8 lat i… podnosi ciężary

Bestia z FAME MMA czyli Piotr Piechowiak pochwalił się w mediach społecznościowych swoim synkiem. Małolat ma dopiero osiem wiosen, ale ojciec jest z niego bardzo dumny.

Piechowiak to kulturysta, który zadebiutował w klatce. Swoją walkę w formule mieszanych sztuk walki stoczył 21 marca na pamiętnej w naszym kraju gali FAME MMA 6.

“Bestia” znokautował tam Marcina Najmana przebijając napompowany balonik nadziei byłego pięściarza.

Bestia z FAME MMA chwali się synkiem. Ma 8 lat i… podnosi ciężary

Tym razem “Bestia” pochwalił się nie swoimi osiągnięciami, a osiągnięciami synka. Natan najwyraźniej od najmłodszych lat chce iść w ślady ojca i podobnie jak on zaczyna wyciskać ciężary.

W miniony weekend pobił swój rekord. Mimo ośmiu lat i niewielkiej wagi zdołał on 12-krotnie wycisnąć dwudziestokilogramowy gryf.

“Mój syn Natan dzisiaj ma imieniny, i zażyczył sobie żeby pojechać na siłownie i pobić swój rekord na klatę ostatnio było 20 kg (gryf) x 10 powtórzeń a dzisiaj rekord pobity 20kg x 12 powtórzeń !!! 💪 Brawo synek – sami zobaczcie Natan ma dopiero 8 lat.”

Mój syn Natan dzisiaj ma imieniny, i zażyczył sobie żeby pojechać na siłownie i pobić swój rekord na klatę ostatnio było…

Opublikowany przez Piotr Piechowiak Niedziela, 24 maja 2020

Zobacz także:

Mike Tyson i Wanderlei Silva zawalczą na gołe pięści? 20 milionów na stole!

Czy Mike Tyson i Wanderlei Silva zawalczą na gołe pięści? Podobno prezes organizacji BKFC, która produkuje walki na gołe pięści w Stanach Zjednoczonych oferował ogromne pieniądze za taki pojedynek.

Walki na gołe pięści? Najman: Z Alistairem Overeemem robiliśmy pod to grunt.

Walki na gołe pięści zdobywają coraz większą popularność w naszym kraju. Zaskakujące jest jednak to, kto w naszym kraju określił się mianem prekursorem takich pojedynków.