MMA PLBestia”Bestia” o walce z Mariuszem Pudzianowskim: To nie jest przeciwnik dla mnie!

”Bestia” o walce z Mariuszem Pudzianowskim: To nie jest przeciwnik dla mnie!

Piotr Piechowiak nie może doczekać się drugiego pojedynku w MMA. Podczas FAME MMA 8 zmierzy się z Piotrem Szeligą. Trzeba przyznać, że obaj po prostu za sobą nie przepadają. 

W walce wieczoru swój konflikt do wyjaśnienia ma Kacper Blonsky oraz Marcin Dubiel. W tak zwanym co-main evencie dojdzie do wyczekiwanego starcia pomiędzy Marcinem Najmanem, a Kasjuszem Życińskim. Te zestawienie jest zakontraktowane w boksie w małych rękawicach.

Nie zabraknie również nowych postaci. Debiuty w organizacji zaliczą popularni raperzy ”Sobota” i ”Arab”. W klatce FAME MMA zamelduje się chociażby Piotr Pająk czyli popularny podróżnik z kanału ”Podróże Wojownika”.

”Bestia” o walce z Pudzianem: Nie czuje się na siłach żeby stanąć z Mariuszem!

Jakże odmienne opinie! Piotr Piechowiak odpowiedział na pytanie o potencjalną walkę z Mariuszem Pudzianowskim. ”Bestia” zapewnia, że nie widzi się w takim starciu ze względu na poziom i doświadczenie Mariusza w mieszanych sztukach walki. Ponadto obaj znają się prywatnie.

Powiem szczerze to nie jest przeciwnik dla mnie z tego względu, że to jest osoba, która kilkukrotnie była mistrzem świata w strongmenach – którego znam. Po drugie na tą chwilę jest fighterem, dużo cięższym zawodnikiem ode mnie i myślę, że ta walka nie miałaby sensu. Wiadomo, że każdy strzał się liczy. Mógłby być cep i mógłbym go uwalić w pierwszej sekundzie, ale nie czuje się na siłach żeby stanąć z Pudzianowskim jak ku*wa Szeliga. On może stanąć z każdym (śmiech)

Cały materiał poniżej:

Trzeba dodać, że inaczej jest w przypadku Piotra Szeligi, który chętnie zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim. Były hokeista jest nawet gotowy na starcie w formule gołych pięści, lecz ma jeden warunek. Część wypłaty zostanie przekazana na Różaland oraz na dom dziecka w jego rodzinnym mieście.

Dla mnie fajnie. Ja bym wolał bić się na gołe pięści niż w formule MMA z Mariuszem Pudzianowskim, bo na pewno widzę tam u siebie większe szanse. Jednak Mariusz jest ciężki, trenuje 10-lat, trenuje w WCA, więc na tej ziemi mogłoby być z nim ciężko. Jeżeli chodzi o formułę na gołe pięści może być dobre widowisko, dużo krwi. Dla mnie bomba. A z tym ”zwycięzca bierze wszystko”. Dla mnie to jest słabe, bo chłop ma tyle firm, tyle pieniędzy co mu to szkodzi dać moją gażę na Różaland i dom dziecka ”Hanka”, o którym wspominałem. To są duże pieniążki, na pewno by to fajnie zasiliło zarówno szeregi Różalandu jak i szeregi domu dziecka. Myślę, że to fajna inicjatywa. Myślę, że pojedynek fajnie by się sprzedał.      

FAME MMA 8 – pełna karta walk

  1. Main event: Kacper “Blonsky” Błoński – Marcin Dubiel
  2. Co-main event: Marcin “El Testosteron” Najman – Kasjusz “Don Kasjo” Życiński
  3. Filip “Filipek” Marcinek – Michał “Sobota” Sobolewski
  4. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – Amadeusz “Ferrari” Roślik
  5. Paweł “Tybori” Tyburski – Gabriel “Arab” Al-Suwi
  6. Piotr “Szeli” Szeliga – Piotr “Bestia” Piechowiak
  7. Alan Kwieciński – Piotr Pająk
  8. Gamou Fall – Maciej “Szewcu” Szewczyk
  9. Zusje Astafiewa – Dagmara Szewczyk
  10. Mariusz “Hejter” Słoński – Patryk “Mortalcio” Baran

Zobacz także:

Tyson z Gromdy ma duże kłopoty! Co z finałem?

Krystian K. ma poważne problemy. Wydaje się, że finał na gali Gromda nie dojdzie do skutku

Tomasz Narkun robi awanturę na ważeniu! Będzie obrona tytułu?

”Żyrafa” już dziś staje do obrony pasa w kategorii półciężkiej. Tomasz z niecierpliwością czeka na następny pojedynek. Na ważeniu było gorąco, sami zobaczcie