MMA PLBellatorBellator zwalnia piętnastu fighterów. Wśród zwolnionych zawodnik z przeszłością w KSW

Bellator zwalnia piętnastu fighterów. Wśród zwolnionych zawodnik z przeszłością w KSW

Organizacja Bellator MMA zwalnia piętnastu fighterów. Wśród zawodników, którzy pożegnali się z drugą największą organizacją MMA w Stanach Zjednoczonych jest zawodnik z przeszłością w KSW.

Aż dwunastu z piętnastu zwolnionych zawodników pochodzi z Europy. Bellator MMA nie sprecyzował powodów zwolnienia całej grupy.

Bellator zwalnia piętnastu fighterów. Wśród zwolnionych zawodnik z przeszłością w KSW

Na liście zawodników zwolnionych z Bellatora jest nazwisko Yannicka Bahatiego, który w kwietniu 2018 roku miał swój epizod w Federacji KSW.

Na gali KSW 43 Anglik przegrał w zaledwie 18 sekund z Damianem Janikowskim.

Wśród zwolnionych fighterów z Bellatora znajdują się m.in. Zach Freeman (brak aktywności od ponad 4 lat i były rywal Aarona Pico) czy Mandy Bohm (niepokonana zawodniczka z Irlandii z rekordem 7-0).

Pełna lista zwolnionych przez Bellatora zawodników poniżej:

Justin Burlinson, Ruben Crawford, Zach Freeman, Constantin Gnusariev, A.J. Matthews, Giorgio Pietrini, Bobby Voelker, Claudio Conti, Will Fleury, Pietro Penini, Yannick Bahati, Karl Moore, Jade Jorand, Malin Hermansson, Mandy Bohm.

Czy spośród wymienionych wyżej zawodników widzicie osobę, o którą powinny powalczyć polskie organizacje mieszanych sztuk walki?

Zobacz także:

Borys Mańkowski chce rewanżu z Parke! Proponuje walkę… w boksie!

Borys Mańkowski aktualnie leczy kontuzje, która wyklucza go z walki z Marianem Ziółkowskim. Jak jednak poinformował na swoim Twitterze – jest gotowy, żeby zawalczyć z… w boksie. Na potencjalnego rywala wybrał Normana Parke.

Łukasz Jurkowski pewny siebie: Ja to wygram przed czasem, w pierwszej rundzie!

Łukasz Jurkowski (17-11) jest pewny swego i nie zamierza zakładać innego scenariusza. ”Juras” gwarantuje, że wygra walkę z Mariuszem Pudzianowskim (14-7) przed czasem, a nawet zrobi to w pierwszej rundzie!

UFC on ESPN 24: Rodriguez vs. Waterson – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

W najbliższy weekend czeka nas kolejna gala UFC w Las Vegas. Z głównymi pojedynkami tego wydarzenia były jednak pewne perturbacje.