MMA PLKSWŁukasz Jurkowski pewny siebie: Ja to wygram przed czasem, w pierwszej rundzie! 

Łukasz Jurkowski pewny siebie: Ja to wygram przed czasem, w pierwszej rundzie! 

Łukasz Jurkowski (17-11) jest pewny swego i nie zamierza zakładać innego scenariusza. ”Juras” gwarantuje, że wygra walkę z Mariuszem Pudzianowskim (14-7) przed czasem, a nawet zrobi to w pierwszej rundzie!

Juras

Pudzian miał zawalczyć z Senegalskim mistrzem zapasów na ostatniej gali w Łodzi. ”Bombardier” w dniu eventu został przewieziony do szpitala, ponieważ dostał ataku ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego.

W tej sytuacji w ostatniej chwili szansę na walkę dostał anonimowy Nikola Milanović. Serb nie zaprezentował się z dobrej strony. Pudzianowski bez problemów zastopował przeciwnika już w pierwszej rundzie. Nie obyło się bez kontrowersji, gdy Mariusz chwycił się za siatkę przez co nie został obalony. 

Jurkowski pewny swego!

Łukasz Jurkowski (17-11) ma dobre podejście. Popularny ”Juras” nie zakłada innego scenariusza niż zwycięstwo przed hitową walką z Mariuszem Pudzianowskim (14-7). Do tego starcia dojdzie piątego czerwca na KSW 61 w gdańskim Teatrze Szekspirowskim.

Ja nie wychodzę do klatki przegrać pojedynku z Mariuszem. Ja biorę ten pojedynek wierząc, że ja go wygram. Ba! Ja go wygram przed czasem, w pierwszej rundzie.

Jurkowski nie ukrywa, że głównym czynnikiem, który skłonił go do walki z Pudzianem to pieniądze.

Mój menadżer Łukasz Stasiak negocjował w ten sposób, bo wie, że to dla mnie jest też dodatkowa mobilizacja, że mamy podstawę, ale mamy też bonus za zwycięstwo (…) Stała kasa, niezależnie od wyniku, może ci w głowie namieszać, a jak masz bonus za zwycięstwo, który jest znaczny i okazały, to już zaczynasz się bardziej starać

Zobacz także:

Piotr Pająk przed rewanżem z Kwiecińskim: Mnie nie interesują takie wymówki! [WIDEO] Czekacie na rewanż?

Na ten rewanż liczyło wielu kibiców! Piotr Pająk już piętnastego maja w formule mieszanych sztuk walki zmierzy się z Alanem Kwiecińskim. Będzie to jubileuszowa 10-edycja FAME MMA.

Wybrańczyk o walce Szpilka-Don Kasjo: Jezu, to by była egzekucja! Zgadzacie się?

Kamila Wybrańczyk już 15 maja wejdzie do klatki FAME MMA, żeby zawalczyć o pas w pojedynku z Martą Linkiewicz. Podczas “Cage’u” prowadzonego przez Boxdela, “Kamiszka” wypowiedziała się również o potencjalnej walce Artura Szpilki z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis