MMA PLNajnowszeBellatorBellator 266: Neiman Gracie wygrał w 1. rundzie. Tym razem jednak w stójce! [WIDEO]

Neiman Gracie (11-2) pokonał Marka Lemmingera (12-4) przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie w co-main evencie gali Bellator 266.

Bellator 266 Neiman Gracie

Gracie już na początku pojedynku zajął miejsce w środku klatki. Wyprowadził kilka ciosów a potem skrócił dystans. Mocne podbródkowe w wykonaniu Brazylijczyka. Były pretendent zasypał rywala gradem ciosów, na które ten nie znalazł odpowiedzi. Sprawiło to, że sędzia zdecydował się na przerwanie walki.

Cała walka trwała tylko minutę i 27 sekund. Gracie odbudował się po porażce z Jasonem Jacksonem. To już jego dziesiąte zwycięstwo przed czasem w karierze. Po raz pierwszy wygrał jednak przez nokaut, bowiem pozostałe dziewięć z nich to poddania.

Kolejna gala organizacji Scotta Cokera, tym razem w San Jose w stanie Kalifornia. Debiut u nowego pracodawcy zaliczy Yoel Romero, którego rywal to czołowy półciężki Phil Davis.

GROMDA 6: Vasyl Halych pokonał Zadymę i zgarnął 100 tysięcy złotych. Długa i mordercza walka! Oglądaliście?

Vasyl Halych pokonał Tomasza “Zadymę” Gromadzkiegow wielkim finale drugiego turnieju GROMDA. Zwycięzca zgarnął czek na 100 tysięcy złotych.