MMA PLNajnowszeUFCDana White pod wrażeniem Brzeskiego: Ten dzieciak zasłużył na to!

Dana White pod wrażeniem Brzeskiego: Ten dzieciak zasłużył na to!

Łukasz Brzeski (9-1-1) wykorzystał szansę! 29-latek wystąpił na Contender Series, gdzie wywalczył kontrakt z największą organizacją na świecie. Dana White w pochlebnych słowach wypowiedział się o naszym reprezentancie.

Brzeski

Zawodnik NKSW Hoły Team pokazał się z świetnej strony. Polak miał świadomość, że trzeba szukać skończenia i zrobić wrażenie na Prezydencie UFC. Tak też było! Brzeski ostatecznie w trzeciej rundzie (duszeniem zza pleców) poddał Dylana Pottera (10-6).

https://twitter.com/UFC_CA/status/1437954979633979393

Dana White o Brzeskim: Jest wytrzymały, twardy i głodny zwycięstwa!

Ostatni czas, a nawet lata nie są wspaniałe jeśli mówimy o wadze ciężkiej. Tym samym największa organizacja na świecie szuka talentów, które w przyszłości mogą zaskoczyć.

Dana White tuż po Contender Series w pochlebnych słowach wypowiedział się o naszym reprezentancie Łukaszku Brzeskim (9-1-1).

Ten dzieciak wszedł dziś do klatki, żeby wygrać. Jest wytrzymały, twardy i głodny zwycięstwa. Cały czas szedł do przodu i trafiał rywala prawdziwymi bombami. Ani przez chwilę nie przestał próbować skończyć walki przed czasem i zrobił to. Ten dzieciak zasłużył na to, żeby tu być i dostanie swoją szansę.

Brzeski wrócił do klatki po ponad rocznej przerwie. 29-latek wcześniej cenne zwycięstwa i doświadczenie zdobył w organizacji Babilon MMA. Brzeski przed czasem pokonał Michała Piwowarskiego i Michała Orkowskiego, a decyzją sędziów Ednaldo Oliveirę. Był też remis z doświadczonym Michałem ”Masakrą” Kitą.

Zobacz także:

KSW 64: Z kim zmierzy się Mariusz Pudzianowski? Lewandowski wspomina o dwóch opcjach!

Podczas zbliżającej się gali KSW 64 do oktagonu powróci Mariusz Pudzianowski. Na chwilę obecną nie jest wiadome kto będzie jego przeciwnikiem, lecz jeden z właścicieli KSW powiedział, że biorą pod uwagę kilka opcji.

Tomasz Adamek komentuje potencjalną walkę ze Szpilką w KSW! Widzieliście?

To byłoby dopiero zaskoczenie. Powstała burza po informacji o potencjalnej walce Artura Szpilki z Tomaszem Adamkiem w KSW. Oczywiście ich rewanż odbyłby się na zasadach mieszanych sztukach walki. Teraz komentarz w tej sprawie zabrał popularny ”Góral”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis