MMA PLNajnowszeCiekawostkiBędzie walka Zuckerberg vs Musk! Właściciel Twittera zapowiedział transmisję na portalu X!

Będzie walka Zuckerberg vs Musk! Właściciel Twittera zapowiedział transmisję na portalu X!

Wygląda na to, że faktycznie będzie walka właściciela Facebooka z właścicielem Twitttera! Mark Zucherberg i Elon Musk mają zmierzyć się w walce, a ich starcie ma być transmitowane na platformie X, która do niedawna była zwana Twitterem.

Będzie walka Zuckerberg vs Musk

O starciu Zuck vs Musk mówi się od bardzo dawna. Obaj miliarderzy podłapali temat potencjalnej oktagonowej walki i sami pompują hype na jej odbycie się.

Co ciekawe, zarówno Mark Zuckerberg, jak i Elon Musk opublikowali w sieci zdjęcia z treningów z zawodnikami mieszanych sztuk walki, co jasno sugeruje, że obaj mają do czynienia z treningami. Zuckerberg jest pasjonatem parteru i zaczyna odnosić już sukcesy w jiu jitsu. O Musku jeszcze niewiele możemy powiedzieć, ale dla niego sala treningowa to także nic nowego.

Będzie walka Zuckerberg vs Musk!

Teraz wygląda na to, że w sprawie walki Zuckerberga z Muskiem nastąpił przełom. Szef dawnego Twittera opublikował na swoim portalu X informację o tym, w jaki sposób będzie transmitowane jego starcie z szefem Facebooka.

Musk napisał w niedzielne popołudnie czasu polskiego:

“Walka Zuck vs Musk będzie transmitowana na żywo na portalu X. Cały dochód z niej zostanie przeznaczony na cele charytatywne dla weteranów.”

Jak widać, o niewielu szczegółach się dowiedzieliśmy, bowiem Musk nie podał żadnej konkretnej daty, ani organizacji charytatywnej, dla której rzekomo stoczy walkę z Markiem Zuckerbergiem.

Wiadomo natomiast, że chętny na organizację takiego pojedynku jest szef największej organizacji MMA na świecie – Dana White. Sternik UFC jasno przyznał, że w kwestii organizacji pojedynków nie ma sobie równych i zaprosił obu miliarderów do oktagonu swojej firmy.

A Wy jak myślicie – czy faktycznie dojdzie niedługo do walki Zuckerberg vs Musk? Jeśli tak, to któremu multimiliarderowi będziecie w tej walce kibicować?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis