MMA PLFAME MMABędzie walka Wrzosek-Szeliga? ”Szeli” pojawił się przy mikrofonie: Bez parteru!

Będzie walka Wrzosek-Szeliga? ”Szeli” pojawił się przy mikrofonie: Bez parteru!

Niewykluczone, że dojdzie do takiego starcia! Marcin Wrzosek zdradził, że chętnie po najbliższej walce zmierzy się z Piotrem Szeligą. Freak fighter pojawił się przy mikrofonie i zaznaczył, że jest chętny, lecz byłaby to walka… bez parteru!

Wrzosek

”Polish Zombie” swój następny pojedynek w freakowej organizacji stoczy w piątek podczas FAME MMA 15 w Łodzi. Wrzosek na zasadach bokserskich zmierzy się z raperem ”Sariusem”.

Szeliga ostatni pojedynek stoczył na 14-edycji w Tauron Arenie. Było to największe wyzwanie w dotychczasowej przygodzie ”Szeliego”, bowiem w rzymskiej klatce zmierzył się z doświadczonym Normanem Parke. ”Stormin” bez zaskoczenia w drugiej odsłonie zakończył pojedynek przed czasem.

Marcin Wrzosek chętny na walkę z Szeligą!

Marcin Wrzosek ma już na celowniku kolejnego potencjalnego przeciwnika. ”Polish Zombie” chętnie zmierzy się z Piotrem Szeligą. ”Szeli” jest obecny na konferencji, więc zabrał głos przy mikrofonie.

Szeliga również wyraził chęć, ale od razu zaznaczył, że chciałby walki bez parteru.

Całą konferencje możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Przeżyjmy to jeszcze raz! FAME MMA publikuje pierwszą walkę Jacka Murańskiego! Oglądaliście?

Organizacja FAME MMA na kanale YouTube postanowiła opublikować parę darmowych walk przed piątkowym eventem. Tak! Już w piątek odbędzie się wyczekiwana 15 edycja w Łodzi, gdzie Arkadiusz Tańcula zmierzy się z Mateuszem Murański i Jackiem Murańskim (jeżeli pozwoli mu na to zdrowie).

PRIME 3: Dziennikarz Michał Cichy zmierzy się z Adrianem Ciosem już 1 października! Co wy na to?

Ten konflikt musiał znaleźć rozwiązanie w klatce PRIME SHOW MMA! Prowadzący konferencje PRIME, dziennikarz Michał Cichy zmierzy się z aktorem i influencerem Adranem Ciosem na PRIME 3: Street Fighter w Radomiu!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis