MMA PLMichał CichyPRIME 3: Dziennikarz Michał Cichy zmierzy się z Adrianem Ciosem już 1 października!

PRIME 3: Dziennikarz Michał Cichy zmierzy się z Adrianem Ciosem już 1 października!

Ten konflikt musiał znaleźć rozwiązanie w klatce PRIME SHOW MMA! Prowadzący konferencje PRIME, dziennikarz Michał Cichy zmierzy się z aktorem i influencerem Adranem Ciosem na PRIME 3: Street Fighter w Radomiu!

Michał Cichy Prime Show MMA

Michał Cichy to wieloletni reporter portalu MMA.pl, komentator sportowy i konferansjer. Do tej pory przekonaliśmy się jak radzi sobie z mikrofonem, ale jak sobie poradzi w walce w klatce? Dla Cichego będzie to debiut w MMA. Do tej pory mogliśmy go poznać na galach PRIME jako prowadzącego konferencje i ważenia oraz z przeprowadzania wywiadów po pojedynkach. Walka z Ciosem będzie też pierwszą w historii freakfightów, w której w szranki stanie dziennikarz.

Adrian Cios to aktor i influencer, znany przede wszystkim z walki na PRIME 1. Bliski przyjaciel Amadeusza Ferrariego to postać kontrowersyjna, może się pochwalić jedną wygraną oraz dwoma przegranymi z 50 kg cięższym Fit Dzikiem oraz wiele bardziej doświadczonym Ambro. Cios ma coś do udowodnienia kibicom, to on wyzwał Michała Cichego do walki.

Pierwsza konferencja przed PRIME 3 odbędzie się już w poniedziałek 29 sierpnia w Warszawie. Transmisja z tego wydarzenia rozpocznie się o godz. 20 na kanale Youtube PRIME SHOW MMA.

PRIME 3: Street Fighter odbędzie się 1 października w Radomiu. Bilety są już dostępne w serwisie Eventim.

Aktualna karta walk:
Pysia vs TBA
Piotr Pająk vs TBA
Bagieta vs TBA
Wiola Kotelecka vs TBA
Michał Cichy vs Adrian Cios
Vandal vs TBA

Zobacz także:

Przeżyjmy to jeszcze raz! FAME MMA publikuje pierwszą walkę Jacka Murańskiego!

Organizacja FAME MMA na kanale YouTube postanowiła opublikować parę darmowych walk przed piątkowym eventem. Tak! Już w piątek odbędzie się wyczekiwana 15 edycja w Łodzi, gdzie Arkadiusz Tańcula zmierzy się z Mateuszem Murański i Jackiem Murańskim (jeżeli pozwoli mu na to zdrowie).

Najman po walce Sarara-Wrzosek: Jego trzy ostatnie boje, to niczym bitwy pod Grunwaldem!

Marcin Najman na swoim kanale YouTube postanowił wypowiedzieć się po wczorajszej walce wieczoru KSW 73, które odbyło się w Warszawie. W kategorii ciężkiej zobaczyliśmy wyczekiwane starcie pomiędzy Arkadiuszem Wrzoskiem, a Tomaszem Sararą. O tym pojedynku mówiło się od lat – wszystko ostatecznie zakończyło się w formule MMA. Pogromca Badra Hari w tym starciu udanie zadebiutował w mieszanych sztukach walki.

Zapowiedź walk Murańscy vs Tańcula: Nie masz żadnych szans, żadnych ty wiesz i ja wiem!

Organizacja FAME MMA na swoim kanale YouTube opublikowała oficjalną zapowiedź walk pomiędzy Murańskimi, a Arkadiuszem Tańculą. Przypomnijmy, że ”Aroy” jeśli będzie w stanie, to już w piątek stoczy dwie walki jednego wieczoru. To samo czeka Jacka Murańskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis