MMA PLKSWBartosz Leśko w KSW! Ogłoszony został jako zawodnik wag: półciężkiej i średniej

Bartosz Leśko w KSW! Ogłoszony został jako zawodnik wag: półciężkiej i średniej

To poważne wzmocnienie w organizacji KSW! Bartosz Leśko dołącza bowiem do rostera największej polskiej organizacji mieszanych sztuk walki! Jest już oficjalne ogłoszenie jego angażu w KSW!

Bartosz Leśko w KSW

Leśko został ogłoszony jako zawodnik wag: półciężkiej i średniej, więc będzie balansował między tymi dwoma kategoriami wagowymi. Jego aktualny rekord w MMA to 11 zwycięstw, 2 remisy i 2 porażki. Aż osiem wygranych walk kończył przed czasem, w tym siedem w pierwszej rundzie.

Bartosz Leśko w KSW!

Leśko swoje ostatnie walki toczył w organizacji ACA, gdzie walczył od 2020 roku. Jego rekord w rosyjskiej organizacji wynosi 2-1. Wcześniej zawodnik ten miał angaż w drugiej największej polskiej sile MMA, o której jednak jest coraz ciszej – FEN.

Swoją ostatnią walkę Leśko stoczył w grudniu zeszłego roku, kiedy to na gali ACA 134 przegrał przez nokaut z Huseinem Kushagovem.

Jak myślicie, czy Bartosz Leśko znajdzie się w rozpisce gali KSW już na najbliższej imprezie polskiego giganta w Łodzi? 28 czerwca odbywa się bowiem gala KSW 70.

Zobacz także:

FAME MMA 14: Jak kupić PPV? Ile kosztuje i jaka cena?

Już w najbliższą sobotę w Krakowie odbędzie się gala FAME MMA 14. Wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV. W tym artykule dowiesz się, jak kupić dostęp PPV do gali oraz jakie ceny tym razem przygotowali organizatorzy FAME.

Mirosław Okniński tłumaczy co znaczy “60-tka” i zdradza co zrobić po ataku maczetami! Widzieliście?

Trener Akademii Sportów Walki Wilanów Mirosław Okniński w rozmowie z Hubertem Mściwujewskim z portalu MMA Bądź Na Bieżąco odniósł się do głośnej ostatnio sprawy jego podopiecznego – Amadeusza “Ferrari” Roślika, który padł ofiarą napaści maczetami.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis