MMA PLNajnowszeFENBarbosa nowym rywalem Kraski na FEN 44 w Ostrowie Wielkopolskim

Barbosa nowym rywalem Kraski na FEN 44 w Ostrowie Wielkopolskim

Leandro Barbosa (12-5, 3 KO, 1 SUB) podejmie Kamila Kraskę (8-2, 3 KO, 4 SUB) podczas gali FEN 44: ORLEN Paliwa Fight Night, która 28 stycznia odbędzie się w Ostrowie Wielkopolskim. Kamil Dołgowski wypadł z rozpiski z powodów zdrowotnych.

FEN 44 w Ostrowie Wielkopolskim

Bilety na FEN 44 kupić można na EVENTIM.

Barbosa to 33-letni reprezentant Brazylii, który swoje dwie ostatnie walki wygrał. W listopadzie 2022 roku pokonał przez nokaut w 2. rundzie Felipe Boaventurę, w październiku poddał trójkątem rękoma Jesusa Ru. Reprezentant z Kraju Kawy przegrał niejednogłośną decyzją arbitrów z Renato Gomesem, by wczesniej zanotować cztery decyzje na swoją korzyść od 2018 do 2020 roku. W Ostrowie Wielkopolskim Barbosa zadebiutuje w FEN.

Kraska to były pretendent do tytułu mistrzowskiego w kategorii półśredniej. Przed rokiem wygrał przez poddanie w 1. rundzie z Tato Primerą, by w czerwcu 2021 roku zwyciężyć po szalonym boju decyzją sędziów Jose Barriosem podczas FEN 35. Wojownik z Ostrowa Wielkopolskiego ze znakomitej strony pokazał się podczas swojego debiutu na FEN, gdy pokonał już w premierowej odsłonie przez poddanie Szymona Szarpaka. W swojej drugiej walce na FEN, podczas 29. edycji, poddał Piotra Golona. Później dorzucił do swojego dorobku jeszcze dwa triumfy, oba przed czasem. Łukasz Dziudzia przegrał z Kraską przez techniczny nokaut, poddany gilotyną został Paweł Karwowski. Kraska w grudniu 2016 roku został amatorskim mistrzem Polski podczas zawoedów, które odbyły się w Sochaczewie. Przed przejściem na zawodowstwo stoczył 23 pojedynki, z których 20 wygrał.

Orlen Paliwa – sponsor tytularny gali FEN 44

Ekoterm- sponsor główny gali FEN 44

Paliwa BAQ – sponsor główny gali FEN 44

Tauron- sponsor główny gali FEN 44

Karta walk FEN 44:

83,9: Piotr Kuberski vs. Marcin Filipczak*
77,1: Kamil Kraska vs. Leandro Barbosa
93,0: Bartosz Szewczyk vs. Marcin Łazarz
77,1: Jacek Jędraszczyk vs. Wawrzyniec Bartnik
91,0, K-1: Michał Grzesiak vs. Tymoteusz Lewandowski
120,2: Maciej Gąsiorek vs. Kacper Miklasz
77,1: Łukasz Świrydowicz vs. Maciej Pacuła
61,2: Eryk Maj vs. Michał Musiał
83,9: Tomasz Ostrowski vs. Hubert Drzyzga

*walka o pas mistrzowski FEN

[informacja prasowa]

Zobacz także:

Czas na kolejną edycję Artnox Camp. Można zdobyć kontrakt z Artnox Fight Sport!

Już w dniach 10-12 lutego odbędzie się kolejna edycja Artnox Camp. Będzie to okazja do szlifowania swoich umiejętności a także zdobyć kontrakt z grupą menadżerską Artnox Fight Sport.

Kamil Szeremeta o starciu Łaszczyk vs Ferrari: Trochę się martwię o tą walkę…

Na kanale “ringpolska” ukazał się materiał, w którym były mistrz Europy kategorii średniej w boksie wyraził swoje zdanie na temat main eventu gali FAME 17. Ponadto, odniósł się także do samego “Ferrariego”.

Zimnoch znowu zaatakował Szpilkę: Tfu bydło!

Krzysztof Zimnoch jak widać nie zamierza odpuszczać! Pięściarz z Białegostoku ponownie w mediach społecznościowych atakuje Artura Szpilkę. Przypomnijmy, że parę lat temu mówiło się o walce Zimnoch-Szpilka i było przy tym zestawieniu naprawdę duże zainteresowanie. Ostatecznie wszystko zakończyło się fiaskiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis