MMA PLFENBarbosa nowym rywalem Kraski na FEN 44 w Ostrowie Wielkopolskim

Barbosa nowym rywalem Kraski na FEN 44 w Ostrowie Wielkopolskim

Leandro Barbosa (12-5, 3 KO, 1 SUB) podejmie Kamila Kraskę (8-2, 3 KO, 4 SUB) podczas gali FEN 44: ORLEN Paliwa Fight Night, która 28 stycznia odbędzie się w Ostrowie Wielkopolskim. Kamil Dołgowski wypadł z rozpiski z powodów zdrowotnych.

FEN 44 w Ostrowie Wielkopolskim

Bilety na FEN 44 kupić można na EVENTIM.

Barbosa to 33-letni reprezentant Brazylii, który swoje dwie ostatnie walki wygrał. W listopadzie 2022 roku pokonał przez nokaut w 2. rundzie Felipe Boaventurę, w październiku poddał trójkątem rękoma Jesusa Ru. Reprezentant z Kraju Kawy przegrał niejednogłośną decyzją arbitrów z Renato Gomesem, by wczesniej zanotować cztery decyzje na swoją korzyść od 2018 do 2020 roku. W Ostrowie Wielkopolskim Barbosa zadebiutuje w FEN.

Kraska to były pretendent do tytułu mistrzowskiego w kategorii półśredniej. Przed rokiem wygrał przez poddanie w 1. rundzie z Tato Primerą, by w czerwcu 2021 roku zwyciężyć po szalonym boju decyzją sędziów Jose Barriosem podczas FEN 35. Wojownik z Ostrowa Wielkopolskiego ze znakomitej strony pokazał się podczas swojego debiutu na FEN, gdy pokonał już w premierowej odsłonie przez poddanie Szymona Szarpaka. W swojej drugiej walce na FEN, podczas 29. edycji, poddał Piotra Golona. Później dorzucił do swojego dorobku jeszcze dwa triumfy, oba przed czasem. Łukasz Dziudzia przegrał z Kraską przez techniczny nokaut, poddany gilotyną został Paweł Karwowski. Kraska w grudniu 2016 roku został amatorskim mistrzem Polski podczas zawoedów, które odbyły się w Sochaczewie. Przed przejściem na zawodowstwo stoczył 23 pojedynki, z których 20 wygrał.

Orlen Paliwa – sponsor tytularny gali FEN 44

Ekoterm- sponsor główny gali FEN 44

Paliwa BAQ – sponsor główny gali FEN 44

Tauron- sponsor główny gali FEN 44

Karta walk FEN 44:

83,9: Piotr Kuberski vs. Marcin Filipczak*
77,1: Kamil Kraska vs. Leandro Barbosa
93,0: Bartosz Szewczyk vs. Marcin Łazarz
77,1: Jacek Jędraszczyk vs. Wawrzyniec Bartnik
91,0, K-1: Michał Grzesiak vs. Tymoteusz Lewandowski
120,2: Maciej Gąsiorek vs. Kacper Miklasz
77,1: Łukasz Świrydowicz vs. Maciej Pacuła
61,2: Eryk Maj vs. Michał Musiał
83,9: Tomasz Ostrowski vs. Hubert Drzyzga

*walka o pas mistrzowski FEN

[informacja prasowa]

Zobacz także:

XTB KSW 78 – wyniki

Pierwsza gala KSW w 2023 roku odbędzie się w Szczecinie. Walka wieczoru to rewanżowe starcie Michała Materli i Kendalla Grove. W co-main evencie rękawice skrzyżują Tomasz Romanowski i Radosław Paczuski. Ponadto w rozpisce znaleźli się m.in. Borys Mańkowski, Łukasz Sudolski czy Roman Szymański.

Zabrakło szczęścia… Haratyk dominował, ale w 5. rundzie został poddany z rąk Abdouraguimova!

Rafał Haratyk (16-5-1) był naprawdę bardzo bliski zdobycia pasa organizacji Ares FC. Polak dominował – wydawało się, że zaraz dojdzie do decyzji sędziów i na biodrach Rafała pojawi się pas. Podopieczny Damiana Herczyka ostatecznie pod koniec piątej odsłony musiał uznać wyższość – Abdoula Abdouraguimova (16-1).

Już dziś Krzysztof Głowacki stoczy bardzo ważny pojedynek! Transmisja w TVP Sport!

Krzysztof Głowacki (32-3, 20 KO) już dzisiaj stoczy bardzo ważny pojedynek w Manchesterze. Będzie to kolejny pojedynek byłego mistrza świata na terenie Wielkiej Brytanii. ”Główka” tuż przed walką wieczoru skrzyżuje rękawice z niepokonanym Richardem Riakporhe (15-0, 11 KO). Transmisja pojedynku na żywo w TVP Sport.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis