MMA PLNajnowszeACAAwantura w studiu! Zawodnicy ACA zaczęli się szarpać, ciężko było uspokoić całą sytuację! [WIDEO]

Awantura w studiu! Zawodnicy ACA zaczęli się szarpać, ciężko było uspokoić całą sytuację! [WIDEO]

Dymy w organizacji ACA! W studiu doszło do szarpaniny pomiędzy Bibertem Tumenovem (11-2), a Andreyem Goncharovem (17-3). Do ich starcia dojdzie już czwartego listopada na 147 edycji w Moskwie. W main evencie dojdzie do mocnej walki w kategorii lekkiej – Yusuf Raisov (19-2) skrzyżuje rękawice z Eduardem Vartanyanem (23-4).

ACA

Warto zaznaczyć, że na tej samej karcie wystąpi niedawny pogromca Daniela Omielańczuka – Adam Bogatyrev (9-3). Ponadto w klatce ACA zaprezentuje się były zawodnik UFC – Davi Ramos (10-5). Brazylijczyk w 2020 roku mierzył się z Armanem Tsarukyanem, a w 2019 z Islamem Makhachevem.

Ciężko było uspokoić sytuację!

Dymy w wykonaniu zawodników ACA – aż ciężko było uspokoić sytuację. Bibert Tumenov (11-2) i Andrey Goncharov (17-3) w pewnym momencie zaczęli się szarpać.

Sami zobaczcie:

Zobacz także:

“Jest u siebie, to kozaczy!” – Paweł Jóźwiak rzucił się na Marcina Najmana przed ich walką na Wotore 6 [WIDEO] Widzieliście?

Takiego obrotu sprawy niewielu się spodziewało! Paweł Jóźwiak rzucił się na Marcina Najmana przed ich walką na Wotore 6, do której dojdzie już w następny weekend.

Popek dożywotnio zbanowany w FAME? Wojciech Gola: Nie powinien wziąć tej walki!

Wojciech Gola w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim wyznał, że Popek może zostać dożywotnio zbanowany w organizacji FAME MMA. Będzie tak jeżeli popularny raper z Legnicy stoczy pojedynek z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim na gali PRIME SHOW MMA 4.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis