MMA PLFEN“Jest u siebie, to kozaczy!” – Paweł Jóźwiak rzucił się na Marcina Najmana przed ich walką na Wotore 6 [WIDEO]

“Jest u siebie, to kozaczy!” – Paweł Jóźwiak rzucił się na Marcina Najmana przed ich walką na Wotore 6 [WIDEO]

Takiego obrotu sprawy niewielu się spodziewało! Paweł Jóźwiak rzucił się na Marcina Najmana przed ich walką na Wotore 6, do której dojdzie już w następny weekend.

Paweł Jóźwiak rzucił się na Marcina Najmana

Prezes Fight Excluisve Night Paweł Jóźwiak i popularny freak fighter Marcin Najman spotkali się twarzą w twarz podczas gali FEN 42, która odbywa się we Wrocławiu.

Spotkanie tej dwójki było elementem promocji gali FEN 42, bowiem ten face to face zapowiadano już od kilku dni:

Teraz możemy zobaczyć jak ten face to face wyglądał. Marcin Najman najpierw zaprosił prezesa, by ten podszedł bliżej, potem go odepchnął. Z prezesem Jóźwiakiem jednak takich rzeczy się nie robi i w konsekwencji ten rzucił się na Najmana.

Warto zaznaczyć, że Marcin Najman w krótkiej rozmowie po face to face przyznał, że jego zdaniem prezes Jóźwiak “kozaczy bo jest u siebie”, natomiast Paweł Jóźwiak rzucał w stronę “El Testosterona”, by ten zachował jakiekolwiek siły na przyszłotygodniową walkę.

Zobaczcie sami jak to wyglądało:

Zobacz także:

Wiemy jak to widzieli sędziowie! Są karty punktowe po walce Omielańczuk-Martinek! Widzieliście?

Organizacja KSW w mediach społecznościowych opublikowała karty punktowe po pojedynku Daniela Omielańczuka (26-13) z Michalem Martinkiem (10-4). Były zawodnik UFC po trzech rundach wygrał kontrowersyjną niejednogłośną decyzją sędziów.

Ferrari podczas face to face z Hejterem: Pewnego dnia będę napi**alał zawodowców! Co wy na to?

Wczoraj na kanale FAME MMA zobaczyliśmy program ”face to face”, a wystąpił w nim Amadeusz Roślik, który podczas najbliższej edycji zmierzy się z Mariuszem ”Hejterem” Słońskim. Gala FAME MMA 16 odbędzie się piątego listopada w Gliwicach. ”Ferrari” zapewnił, że kiedy będzie trenował zostanie najbrutalniejszym freakiem w historii.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis