MMA PLNajnowszeFAME MMAPopek dożywotnio zbanowany w FAME? Wojciech Gola: Nie powinien wziąć tej walki!

Popek dożywotnio zbanowany w FAME? Wojciech Gola: Nie powinien wziąć tej walki!

Wojciech Gola w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim wyznał, że Popek może zostać dożywotnio zbanowany w organizacji FAME MMA. Będzie tak jeżeli popularny raper z Legnicy stoczy pojedynek z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim na gali PRIME SHOW MMA 4.

Popek

Podczas ostatniego wydarzenia w Radomiu popularny ”Don Kasjo” zdradził szczegóły czwartej edycji PRIME SHOW MMA. Odbędzie się ona dwudziestego szóstego listopada w Szczecinie. W main evencie zobaczymy starcie Kasjusza Życińskiego z Popkiem w formule bokserskiej. W co-main evencie zaś Kamila ”Zusje” Smogulecka zmierzy się z powracającą Moniką Godlewską.

Popek zostanie zbanowany?

Na to wygląda! Oto co powiedział Wojciech Gola w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim. Jeden z właścicieli FAME MMA został zapytany o ostatnią sytuację oraz o ”Króla Albanii”.

Chodzi oto, żeby zawodnicy nie łamali naszych umów/zapisków kontraktowych co się zdarzało. Też tutaj… my z High League dogadujemy się i jakby nie łamiemy naszych warunków umownych. No jednak z PRIME, to nie jest takie proste – nie wygląda to tak dobrze. Dlatego takie, a nie inne oświadczenie. Mam nadzieje, że one przyniesie pozytywne rezultaty (…) Cel jest taki, aby zawodnicy szanowali nasze kontrakty, aby nie dochodziło do takich sytuacji jak teraz, gdzie Popek ma mieć potencjalną walkę w PRIME (…) Oczywiście ma zakaz konkurencji, nie powinien wziąć tej walki. Jeżeli Popek zawalczy w PRIME, jeśli dojdzie do tej walki, to dożywotnio zostanie zbanowany z FAME’u. Mocno, ale musimy respektować zasady naszych kontraktów.          

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

KSW 75: Będzie zmiana werdyktu w walce Omielańczuka? ”Widziałem wielkie zdenerwowanie”!

Mateusz Borek w studiu po gali KSW 75 w Nowym Sączu zdradził, że może dojść do zmiany wyniku walki Daniela Omielańczuka z Michalem Martinkiem (10-4). Czech po trzech rundach przegrał dyskusyjną niejednogłośną decyzja sędziów.

Kościelski wściekły po KSW 75: Nie chce, żeby ten sędzia punktował walki moich zawodników! Co wy na to?

Trener Andrzej Kościelski był wściekły po werdykcie na gali KSW 75 w Nowym Sączu. Daniel Omielańczuk (26-13) kontrowersyjną niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Michala Martinka (10-4). Czech jest podopiecznym wspomnianego trenera.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis