MMA PLArtur SzpilkaArtura Szpilkę czeka kolejna operacja! Kiedy ”Szpila” wróci do rywalizacji?

Artura Szpilkę czeka kolejna operacja! Kiedy ”Szpila” wróci do rywalizacji?

Foto: Artur Szpilka facebook

Artur Szpilka (24-5, 16 KO) nie ma szczęścia w ostatnim czasie. Pięściarz z Wieliczki za pomocą twittera zdradził, że czeka go następna operacja. ”Szpila” ma nadzieje, że będzie to ostatnia operacja.

Szpilka nie będzie dobrze wspominał pojedynku na Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie. W walce wieczoru doszło do wyczekiwanego starcia z niepokonanym Łukaszem Różańskim (14-0, 13 KO). Początek był świetny w wykonaniu ”Szpili”. Potem było już tylko gorzej! Artur w pierwszej odsłonie aż trzy razy wylądował na deskach.

Szpilka będzie miał następną operację!

Artura Szpilkę (24-5, 16 KO) czeka następna operacja – o czym wspomniał na twitterze.

Sport to zdrowie jutro niestety operacja po walce miałem naderwane więzadło i zerwana łękotke nie mogę normalnie chodzić jutro operacja mam nadzieje ze to już ostatnia 

”Szpila” w rozmowie z portalem interia.pl wyjawił, że kolejny pojedynek jaki stoczy będzie najprawdopodobniej w MMA.

“Nigdy nie powiedziałem, że zakończyłem karierę bokserską i pewnie do boksu jeszcze wrócę, ale na razie nie mam głodu, żeby do niego wracać. Jak go złapię to wrócę a jak nie to nie. Moją pierwszą walką po powrocie na 99% nie będzie walka bokserska. To będzie najprawdopodobniej pojedynek w MMA z bokserem.”

Zobacz także:

Freak fight w Brazylii! Burmistrz zmierzył się z byłym radnym w MMA! [WIDEO] Co wy na to?

Freak fighty budzą bardzo duże zainteresowanie nie tylko w naszym kraju. Kolejnym przykładem jest walka, która miała miejsce w Brazylii. Dwóch brazylijskich polityków postanowiło rozstrzygnąć swoje spory w klatce.

Awantura! 50-osobowa bójka na gali MMA w Moskwie! [WIDEO] Widzieliście?

Nie pierwszy raz dochodzi do sytuacji, gdy organizacja traci kontrolę, a w klatce powstaje prawdziwy armagedon. Do szalonej akcji doszło na gali World Ertaymash Federation, która odbyła się w miniony weekend w Pałacu Sportowym Iwan Yarygin w Moskwie.